Sayfa 609/803 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Dün bu gün de mal toplamaya çalışıyorlar... vermiyor kimse... nal topluyorlar mal yerine.
    tilki ol, kurnaz desinler, kurt ol korksunlar ama domuz olma demişler ya...
    2.20 lerden mal istiyorlar...
    haaassss lan pembe götlü işadamları sizi -)))

2.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    bin dimiştim bin bilmişim biy biy biy bin bin bin....
    garanti de 12 liraydı şimdi 6 lira.
    bu da 5.70 i gördü, e ne,
    millattan önce idi vahiy indi o zimin
    bin dimiştimm çik iyi bilinçi ikiyirimm bin çik iyi biliyirimm.
    Vahiye falan gerek yoktu, bilançoyu inceleyenler bu günü gördü. Vahiy bekleyenler, takas verilerinden spekülasyon yaratmaya çalışanlar çarpıldı. Bu gerçeği kabul etmek bu kadar mı zor? Yaklaşan emlak krizinde satış ve kira gelirlerinin düşeceği, faiz giderlerinin artacağı belliydi. Bu kadar belirgin bir gerçeği göremediysen gelir burada bık bık konuşursun tabi.

Not: Son 2-3 aylık mesajlara baktım. Sn. NoMoreBets'in çok değerli paylaşımları olmuş. Bilanço ve piyasaları çok iyi okuduğu belli, muhasebesi de kuvvetli. Başlığı takip edenlere önerim; ben dahil geri kalan herkesi engelleyin, bu arkadaşı takip edin. Saygılar...

..
    Son düzenleme : ekfuture; 03-11-2018 saat: 13:26.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3. spekülasyon hissesinde gelip temel analiz yapmak iyidir hoştur da
    seneler önce gelip hisse 40 kere yukarı çıkmış aşağı inmiş,
    müneccimiş gibi...
    kardeş biz 40 kere aldık o çok sevdiğin ( ben severim ayrı konu ) NMBets kardeş ile,
    40 kere sattık...
    haydi kardeşim haydi madem sevmiyosun hisseyi emlak krizini felan hadi...

ben takas spekülasyonu yapmam, neyse o. Teknik analizimi de koyarım, takasımı da, bilançoyu da, eğlenceyi de,
    ha; takas bilmiyorsan da öğreneceksin. Borsadasın. Muhasebe bürosu değil burası.
    iki satır muhasebe bilgisiyle gelip burada seneler önce ben demiştim yazılarıma bakın şuradan ulaşın diyip
    fii tarihinden örnek verme.

5 dakkada değişir işler bu hissede.
    Mesele o 5 dakkadır.

hesabını yaptın ve eğer alacağın malın yoksa, mal alacağın temelci dükkanınaa git e orada yaz, faydalansınlar.
    egolarınızı çekemiyoruz burada artık.
    ben bile "biliyorum" egosunu bıraktım ki çok kazanmışımdır bu hissede... bilen bilir.

hadi...

4.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    spekülasyon hissesinde gelip temel analiz yapmak iyidir hoştur da
    seneler önce gelip hisse 40 kere yukarı çıkmış aşağı inmiş,
    müneccimiş gibi...
    kardeş biz 40 kere aldık o çok sevdiğin ( ben severim ayrı konu ) NMBets kardeş ile,
    40 kere sattık...
    haydi kardeşim haydi madem sevmiyosun hisseyi emlak krizini felan hadi...

ben takas spekülasyonu yapmam, neyse o. Teknik analizimi de koyarım, takasımı da, bilançoyu da, eğlenceyi de,
    ha; takas bilmiyorsan da öğreneceksin. Borsadasın. Muhasebe bürosu değil burası.
    iki satır muhasebe bilgisiyle gelip burada seneler önce ben demiştim yazılarıma bakın şuradan ulaşın diyip
    fii tarihinden örnek verme.

5 dakkada değişir işler bu hissede.
    Mesele o 5 dakkadır.

hesabını yaptın ve eğer alacağın malın yoksa, mal alacağın temelci dükkanınaa git e orada yaz, faydalansınlar.
    egolarınızı çekemiyoruz burada artık.
    ben bile "biliyorum" egosunu bıraktım ki çok kazanmışımdır bu hissede... bilen bilir.

hadi...
    Yazdığınız güzel bir osur osur ipe düz örneği olmuş. Şizofren misin nesin, nedir bu kafa karışıklığı, laf kalabalığı?

Bırak bu borsa işlerini, anlamıyorsun. spekülasyon hissesi diye bir şey yoktur, hissede spekülasyon yaptığı salan salaklar vardır sadece. Elinde 3 kuruş para kaldıysa onu da yitirme bari..
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Yazdığınız güzel bir osur osur ipe düz örneği olmuş. Şizofren misin nesin, nedir bu kafa karışıklığı, laf kalabalığı?

Bırak bu borsa işlerini, anlamıyorsun. spekülasyon hissesi diye bir şey yoktur, hissede spekülasyon yaptığı salan salaklar vardır sadece. Elinde 3 kuruş para kaldıysa onu da yitirme bari..
    --

valla bak neşeli günlerimde olsam kıçımla gülerim yazdığına muhasebeci..

git başka topicte yaz diyorum, madem hissen yok ve kötü görüyorsun. Neyi anlamadın ?

Burası sikko egoların ve cahil yorumların hissesi değil,
    spekülasyon hissesi yokmuş da falan, böyle beylik beylik bi bok bilmeden şirket hakkında,
    daha ne anlama geldiğini ne ortamda olduğunu bilmediğin şeyler hakkında bik bik bik fikrin var,
    bu ülkenin cehaleti ne kadar dil verdi millete ıfrsat arıyor sonra konuşuyor da konuşuyorlar.

3 kuruş para kaldıysa ha ?? - ))))
    bu sanal ortam bizi işe almayacağımız insanlarla muhatap da ediyor ya, bi de kalkıp bik bik borsa dersi veriyor...
    ulan ne adamlar var hadi naş kel baş muhasebeci, madem ilgilenmiyosun ne arıyosun burda... başka dükkana.
    emekliliğinin hissesi değil burası...sana göre değil.

6.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    --

valla bak neşeli günlerimde olsam kıçımla gülerim yazdığına muhasebeci..

git başka topicte yaz diyorum, madem hissen yok ve kötü görüyorsun. Neyi anlamadın ?

Burası sikko egoların ve cahil yorumların hissesi değil,
    spekülasyon hissesi yokmuş da falan, böyle beylik beylik bi bok bilmeden şirket hakkında,
    daha ne anlama geldiğini ne ortamda olduğunu bilmediğin şeyler hakkında bik bik bik fikrin var,
    bu ülkenin cehaleti ne kadar dil verdi millete ıfrsat arıyor sonra konuşuyor da konuşuyorlar.

3 kuruş para kaldıysa ha ?? - ))))
    bu sanal ortam bizi işe almayacağımız insanlarla muhatap da ediyor ya, bi de kalkıp bik bik borsa dersi veriyor...
    ulan ne adamlar var hadi naş kel baş muhasebeci, madem ilgilenmiyosun ne arıyosun burda... başka dükkana.
    emekliliğinin hissesi değil burası...sana göre değil.
    Ne diyim, bu kafa karışıklığına ne cevap verilebilri? Sn. forumdaşlara havale ediyorum sizi. Adam muhasebeden anlayanı muhasebeci sanıyor. Bir de kel baş falan fantezileri yapıyor.

Karşılıklı mesajlarımızdan herkes bir sonuç çıkartmıştır kendince. Fazla lafa gerek yok artık.
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ne diyim, bu kafa karışıklığına ne cevap verilebilri? Sn. forumdaşlara havale ediyorum sizi. Adam muhasebeden anlayanı muhasebeci sanıyor. Bir de kel baş falan fantezileri yapıyor.

Karşılıklı mesajlarımızdan herkes bir sonuç çıkartmıştır kendince. Fazla lafa gerek yok artık.
    --

of kess ya muhasebeci,

forumda bir çok topicte yazıyorsun, hepsinde hayat hikayeni anlatmışsın zaten,
    bir tek benim için değil önüne gelene şizofren diyorsun, anlamadığın konulara girilince egon konuşuyor
    sürekli haklı çıkmaya çalışıyorsun forumdakilere beni dinleyin bakın kimi dinleyecekmişiniz falan diye hesap soruyosun,
    egon tavan,
    yaşlısın,
    94 krizini yaşamışsın, gençler dediklerinle 2001 de "konuştuğuna" göre emeklisindir zaten,
    zaten sürekli bi de sgk falan bahsediyorsun, 30 sen önceki kilo falan diyince kel olduğunu tahmin etmek zor diil,
    10 sene önce sigara içkiyi bırakmışsın sağlık, kolesterol falan.. yani çok basitsin.

ya hem aptallık ve ego dolu,
    hem de tahlil edene şizofren diyor,
    çünkü dümdüz muhasebecimiz.

kısa kess ve başka foruma da git.
    oralarda tatmin et kendini.

8.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    --

yaşlısın,...................
    emeklisin.................

......................
    Yahu burada belli bir konuda tartışıyoruz, çapsızlığın ortaya çıkınca gidip mesajlarımı didiklemişsin. Ben bir satır yazıyorum sen on satırla cevap veriyorsun. Çaresizliğin bu boyutta yani.

...
    Winter is coming...

Sayfa 609/803 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •