Sayfa 458/500 İlkİlk ... 358408448456457458459460468 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. En iyi ihtimalle operasyon yapacağı hissesini yakalasanız dahi aşağı yukarı hareketlerle sizi bir iki ay atmak için uğraşıyor. Rodeo gibi siz tutunmayı başarıyorsunuz. En sonunda kara geciyorsunuz. Belki de en az % 50 kârda oluyorsunuz. Tamam herşey güzel. Tabi bu kadar sabrettiniz artık hissede uzun vade de düşünmek hakkınız ama ne yapıyor peş peşe iki taban. Bi bakmışsınız iki ay önceye geri döndüm. Tabi insan çılgına dönüyor. İşte orda sizin psikolojiniz bozuluyor saçma sapan hisselere yöneliyorsunuz. Yani bu adiye bulaşan hep zarar eder. Alırsanız da kârı görür görmez eline verin. Sonra yükselse de pişman olmayın. Çünkü belki bekleseydiniz ani tabanlara yakalanacaktınız.

2.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Hissede kimse yok anlaşılan. Yine de gitmek de zorlanıyor. Ne biçim hisse dicegim de sahibi beş para etmez. Normalde düzenli bir çıkışı olsa iki kat çıkıp tekrar yarıya inmezse devamlı yatırımcıları olur. Ama işi gücü insanların hayatını karartmak olan adi biri olunca hissenin de yatırımcıları olmuyor tabi. Ulan srfsz bu hisseyi 4 de çıkardığın gün geri 3 lerde bıraksan bizi de yakmasan ne vardı sanki. Kafamı allak bullak ettin 2, 30 a indirince. Saçmaladım iyice üstüne mrgyo yu 2, 5 tan 1, 60 a düşürence 1, 50 nin altına inmez dedik onuda Allahsızca direk alır almaz 2 taban çektin. Sonra zaten dağıldıkca dağıldım. Siz siz olun hayatta bu itin hisselerine bulamayın. Çok ocak söndürmüştür bu o yüzden bundan kazanacağınız paradan da hayır gelmez.
    hissedeyim gıkım çıkmıyor ramazan bir umut dedik ama nafile.. ustumuze nafile namazı kılmasınlarda

Arkadaslar vangd neler olur dersiniz durumlar nedir

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar vangd neler olur dersiniz durumlar nedir
    Sende varmi bu hisse.varsa ben hemen saticam

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu hissenin bistten atilmasi lazim.Gereksiz bir hisse.Insanlari somurmek icin var edilmis.Kesinlikle bulasmayin gitse de almayin.Sahibi tam bir ......

HTC One_E8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 10 bin lot u n olsa satamazsın öyle bir lanet

7. Yarın

*vanet gıda'nın 2018 yılı 6 aylık konsolide olmayan net dönem karı 10.560.076 tl(önceki -1.490.148 tl)

(19/07/2018 - 06:29:50)

Sayfa 458/500 İlkİlk ... 358408448456457458459460468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •