Sayfa 128/156 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. 17452 bekleyen
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Patron zaten yıldız holding genel müdürü
    Özsermaye güçleniyor bir üst pazar kriterleri karşılanır mı
    Yüksek bedelsiz peşinden gelir mi
    Muhtemel iş kolu da değişecektir

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Patron zaten yıldız holding genel müdürü
    Özsermaye güçleniyor bir üst pazar kriterleri karşılanır mı
    Yüksek bedelsiz peşinden gelir mi
    Muhtemel iş kolu da değişecektir
    ben bilmiyordum.... bilgi icin tesekkurler....

HÜSEYİN AVNİ METİNKALE
    Yönetim Kurulu Üyesi

Hüseyin Avni Metinkale üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

Çalışma hayatına 1985 yılında Albaraka Türk Katılım Bankası’nda Proje Yöneticisi olarak başladı, ardından Yönetici Ortak olarak Pripack Ambalaj A.Ş.’de görev aldı.

2001 yılından itibaren Yıldız Holding bünyesinde Komite Başkanlığı, İcra Kurulu Üyeliği ve Ambalaj Grubu Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Metinkale, 2008- 2020 yılları arasında Yıldız Holding Genel Müdürü, 2010 – 2020 yılları arasında ise Holding Yönetim Kurulları Genel Sekreteri olarak çalıştı.

2020 yılında Kökler Yatırım Holding A.Ş. CEO’su olarak atanan Metinkale, 2016’dan bu yana Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yıldız holding böyle fantazileri seviyor.. anadolu gıda vardı sanırım halka açık onu aldılar zamanında sonra ülker adını koydular halka açılmış oldular .. sonra kerevitaş vardı onu satın aldılar sonrası malum.. belki bunda da böyle fantazileri vardır, yada en azından bir sey deneyecekleri kesin
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Yönetim kurulu üyeliğini biliyordum genel müdürlük belli zamanlarda yapmış dikkat etmemişim çok hızlı bakmıştım

Kökler yatırım holding yönetim kurulu başkanı Murat Ülker dir

Tazekurunun küçük ambalajlarda kurutulmuş meyvelerini görüyordum A101 lerde şirket faaliyet değiştirmeli ardında sağlam bir bilanço peşinden yüksek bedelsiz kendi düşüncem hayırlısı herkes için

8. 12350 bekleyen ,,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 128/156 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •