Sayfa 146/156 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. yeni şirket sahipleri diyor ki ,267 tl den verın bana elinizdekileri..artık 1 tl den buraya geldı olayıda çöp olmuştur..benım beklentım şirketın içinin doldurulması ile beraber özsermayesı güçlendirilecek akabınde guzel bır sermaye artışı ıle sermaye sağlamlaştırılacak ve karlı ,buyuyen, guzel bır firma kazanmış olacak bist100.. tabi yenı bır isimde hiç fena olmaz..hayırlısı..bakalım gerçekleşecek mı...yenı alım yapmak mantıklı olmasada benım gıbı onceden malıyetlenenler için yenı bır hıkaye başlayabılır..!!!Dikkatli olmakta fayda var,kar ve zarar oranları yuksek olur boyle senetlerde..

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8b27c11dc20745
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Neymiş tetemat balonmus

Tetemat yani RE-PIER FON HOJDONK milyonlarca borsaciys borsayı öğretecek
    Re-PIER FON HOJDOOOONNNKKKKK....!!!!!

3. Neden bir POLTK ,BFREN gibi 13 binleri görmeyelim?

4. Öncelıkle çağrı süreci bıtmeli ,30 Ekim de bitiyor !!! Akabınde bakalım şirkette ne gıbı değişiklikler olacak ,!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Asıl kazanç hıc umulmayan şirketlerden gelir , ve bir şirket el değiştirmiş ise sahiplerini öncelikle araştırmak elzemdır !!! Ben Tetmt ışık görüyorum ve kendinden daha çok söz ettirecektir !!!

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Asıl kazanç hıc umulmayan şirketlerden gelir , ve bir şirket el değiştirmiş ise sahiplerini öncelikle araştırmak elzemdır !!! Ben Tetmt ışık görüyorum ve kendinden daha çok söz ettirecektir !!!
    Sevgili kwon 400 tl den aldığımız malları 4 lü rakamlardan sattık... o günden bugüne nerdeyse 3 kat gitti? sizi tebrik etmek istiyorum bu sabrı gösterip hala tuttuğunuz için.
    30 ekim sonrası için beklentiniz nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili kwon 400 tl den aldığımız malları 4 lü rakamlardan sattık... o günden bugüne nerdeyse 3 kat gitti? sizi tebrik etmek istiyorum bu sabrı gösterip hala tuttuğunuz için.
    30 ekim sonrası için beklentiniz nedir?
    dostum başlangıctada söylemıştım,bu hısseye bağladığımız meblağ sılebılecegımız kadar olmalı ama bunu söylediğim tarıh çok farklı ıdı,artık şirket el değiştirdi malum ,,kuşlu sıte sakınlerıde tetmt ıçın hep olumsuz yorum yapmakta bunda da haklılar,kuş kadar sermaye ve ozsermayesı olan ve bır tl lerden buraya gelmış olan bır şirket vardı elımızde...

hüseyın beyın hısselerı yaklaşık 90 mılyon bedelle re-pıe portfoy tarafından satın alındı malum,bu portfoy oldukça cıddı yatırımları olan bır kuruluş ısteyen arkadaşlar ınternet sıtesıne bakabılır...

şirket hısselerı devralındıktan sonra borsada bulunan hısseler ıcınde çağrı surecı başladı , bunuda 268 tl gıbı bır rakamdan yaptılar ve artık 1 tl den buraya geldı hıkayesı de bıtmış oldu...

şimdi asıl soru şu re-pie portfoy tetmt yı neden aldı neden bu kadar parayı bağladı 1 mılyon sermayelı şirkete ,,benım tahmınım tetmt guzel bır donuşum gecırecek ve zamanla bısste karlı,uretım yapan bır şirket halıne donuşecektır..bunun ıçınde once ozsermaye arttırılacak akabınde zamanla çokda uzun olmayan bır donemde guclu bır sermaye artışı ıle sermaye guclendırılecek...

Son dort-beş aylık takaslara bakılırsa başta gedık olmak üzere yuklu mal alan kurumların malları oldugu gıbı yerınde durmakta ,zıra onlarda bızler gıbı beklemede..kı hıssenın bır şekılde 2000 tl altına düşmesı ıstenmıyor..ben şahsen 1500-2000 tl arasında alıcı olurum gelırse,,bakalım şapkadan neler çıkacak..bu fıyatlardan kımseye al ya da sat dıyemeyız zıra ortada bır fıyatlama mevcut ancak benım tetmt den guzel beklentılerım var ..hayırlısı bakalım neler gorecegız zamanla..

8. Tetemat artık tarhanacı ve tarhanadan zarar eden bir şirket olmaktan çıkmıştır.Tetemat artık (yeni adı ne olur bilemeyiz ) Re Pie Portföy Zincir Mağazacılı Girişim Sermayesi Fonu nun bir şirketidir ve bir dönüşüm yaşayacak.Bakalım bu uzun soluklu dönüşüm sürecini kimler yaşayacak?267 tlden 10 kat yükselmiş bir tetemat bundan sonra nereye kadar yükselecek?

Kimse bilemez.Şahsen ben tetemat ile borsada jübilemi yaptım.Ben artık tetemat ile borsayı bıraktım.Tetemat ister 500 tlye düşsün ,ister 5000 tl olsun satmadan bekleyeceğim.

Borsanın ybtaş tan sonra sermayesi en düşük şirket tetemat.Bu hikaye bile bana koleksiyonluk hisse taşımak için yeter.Bu hikaye dahi tetematı güzel noktalara getirebilir.Bu 3-5 yıllık tetemat ın DÖNÜŞÜM sürecinde bir de yeni iştirak veya ortaklıklarla karlar getiren bir şirkete dönüşüm olursa zamanla tetemat ın BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIM potansiyelini de artıracaktır.

Dediğim gibi tetemat 250 tlden artık 2585 ile 10 kat yükselmiştir.Sabredenler kaymağı yemiştir.Ama buradan yeni başlayanlar da yeni hayallerin peşindedir.Re Pie portföy ile yepyeni bir tetemat olsun .Hayalimiz bu .

Re-PIE R FON HOJDOOOONNNKKKKK.

Sayfa 146/156 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •