Sayfa 27/156 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 209 - 216 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Bizim menkul TMSF ye geçmedi mi? TMSF bizim menkul üzerinden bu şirkete ortak olmuş olmuyor mu? Çünkü şirketin %26 su bizim menkulündü. Halka açıklık da o kadar değil mi zaten. Bizim menkulün sattığı 87.000 lot mal kimin o zaman? Açıklama nerede?

2. Kalkınma bankasını uçuranlar burada olabilir mi?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Bugün -9.000 TL zarar gözüküyor, diğer mallarda +48.200 TL.. sen düşmeye devam et 10 Bankadan alıyorum takip Edemezsin virmanlar yapıyorum SPEK efendi....... eline malları 300.00 TL, THY senle boşuna anlaşma yapmadı TESLİM EDECEĞİM AZ KALDI

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Bizim menkul TMSF ye geçmedi mi? TMSF bizim menkul üzerinden bu şirkete ortak olmuş olmuyor mu? Çünkü şirketin %26 su bizim menkulündü. Halka açıklık da o kadar değil mi zaten. Bizim menkulün sattığı 87.000 lot mal kimin o zaman? Açıklama nerede?
    10.000 lot bende onu biliyorum

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

arkadas burada toplam 290 bin lot hisse var . bir Allahin kulunun maliyeti 6.50-6.70 arasi olamaz.

bizim menkul zaten 7 yil once 7 liraya almiş mali.

sanko desen 34.000 lot mal 7.80 ve ustu. zaten takas inceleyen gorur.

6.60-6.70 satis yazmak ve yapmak nedir yahu ?

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    10.000 lot bende onu biliyorum

ben senin ne kadar aldığını sormuyorum
    bizim menkul kime sorarak bu tmsf'nin uhdesinde bulunan Tkuru hisselerini satıyor diyorum?

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    ben senin ne kadar aldığını sormuyorum
    bizim menkul kime sorarak bu tmsf'nin uhdesinde bulunan Tkuru hisselerini satıyor diyorum?
    sormasina gerek mi var, mkk kaydi mevcuttur. ama sattigini bildirmek zorunda

satarken degil, sattiktan sonra bildirmesi lazim

al bugunde 6.60 dan 4.000 lot satti

bu adamin boyle bir maliyeti yok ki ama tahminim verin bitirin gibi bir talimat var gibi. yoksa 6.60' a satmak nedir yahu

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sormasina gerek mi var, mkk kaydi mevcuttur. ama sattigini bildirmek zorunda

satarken degil, sattiktan sonra bildirmesi lazim

al bugunde 6.60 dan 4.000 lot satti

bu adamin boyle bir maliyeti yok ki ama tahminim verin bitirin gibi bir talimat var gibi. yoksa 6.60' a satmak nedir yahu

Haklısınız evet satınca bildirmek zorunda. Verip bitirsinler o zaman. Biz de alırız sorun yok. Sanko, gedik, Anadolu, iş, ak nasıl alıyorsa. Şevçenko’nun aldığı veya aldırdığı gibi. Değil mi?

Sayfa 27/156 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •