Sayfa 59/156 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 465 - 472 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. bende tek lot hisse hisse yok fakat şunu söylemek isterim eğer teknik analizden cidden anlayan bir tanıdığınız varsa(öyle öften püften değil) hissenin grafik analizini bi incelettirin derim
    ve bilanço okumasını bilen ve bu konuda deneyimli ve başarılı bi tanıdığınız varsa da kesinlikle değerlendirin derim.
    ve elin taşın altına koymaya değecek fiat ne olabilir bir sorun derim.(şu bahsettiğiniz siyasi haberide kesinlikle ilave ederek)
    nede olsa bi bilene sorun işin erbabına danışın demişler.

YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNE SAHİP BİR YAZI DEĞİLDİR.YATIRIM TAVSİYESİ AMACIYLA YAZILMAMIŞTIR.KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    bende tek lot hisse hisse yok fakat şunu söylemek isterim eğer teknik analizden cidden anlayan bir tanıdığınız varsa(öyle öften püften değil) hissenin grafik analizini bi incelettirin derim
    ve bilanço okumasını bilen ve bu konuda deneyimli ve başarılı bi tanıdığınız varsa da kesinlikle değerlendirin derim.
    ve elin taşın altına koymaya değecek fiat ne olabilir bir sorun derim.(şu bahsettiğiniz siyasi haberide kesinlikle ilave ederek)
    nede olsa bi bilene sorun işin erbabına danışın demişler.

YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNE SAHİP BİR YAZI DEĞİLDİR.YATIRIM TAVSİYESİ AMACIYLA YAZILMAMIŞTIR.KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    sn. tuccar

oncelikle ilgi alakaniz icin tsk ederiz.

kendi adima konusmak isterim !

teknik analizden cok iyi anlarim bu bir ! kimse bana teknik analiz yapamaz. ilgilenmem onun gorusleri ile cunku.
    ama zaten bu hissenin teknik analize uygunluk standardi yok

ikincisi bilanco okuma konusunda , istediginiz ve bildiginiz yada tanidiginiz en klas finansmanci ile oturup konusalim. her detaya hakimiz alimallah.

ucuncusu sizin hatirlatmadiginiz takas analizinin de ustadi sayiliriz. bu konuda mutevazi olamayacagim

biz tasin altina elimizi koyacagimizi soylemissek yapariz. bunu da kimse icin degil kendimiz icin yapariz. sonucta kazanirsam ben kaybedersem de ben kaybedecegim.

simdi burada sirketin ne is ile istigal ettigini bile bilmeyen bir suru insan geldi atti tuttu ve gitti.

ama o alanlar ki cok aciklar, ellerindeki hisseyi cikamayacaklar. bu sekilde Asla cikamazlar. artik o onlarin. nasil 25 olursa satamazlar diyorsam 5 olunca da satamayacaklar😊

gelelim siyasi riske buna deginen ilk gundeme getirende benim. hala dikkat edilip kontrollu olunmasi kanaatindeyim.

ha bir sey olur ya da olmaz. bakmak lazim. ama burasi hukuk devleti degilmi😊😊😊

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

3. takas analizi zaten önceki sayfalarda sizin tarafınızdan yapıldı.
    aydınlatıcı çalışmanız için teşekkürler.

yatırım tavsiyesi değildir.

4. ben bilemem herkesin kazandığı kendinedir
    zevk ve renk meselesi
    para sizin zevk sizin
    harcamak istediğiniz yeri seçmekte sizin keyfiniz

hayırlı akşamlar,
    sürcü lisan ettikse affola

yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.kati surette yatırım tavsiyesi değildir ve tarafıma yapılacak böyle bir iddia şahsımca da asla kabul edilemez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

TKURU GÜNLÜK: FİBONACCİ DÜZELME SEVİYELERİ: 1-) 7.86 Tamamlandı. 2-) 7.44 Tamamlandı. 3-) 7.15 Tamamlandı. 4-) 6.85 Tamamlandı. 5-) 6.49 Tamamlandı.

Sayın hayek.... fibonacci seviyesi olan 7.86 kırınca satmaya başladım elimde yok ama Alış yapmaya başlıyorum, 10 Bankadan alış yapıyorum takip edemezler beni, zaten çalıştığım banka özel bir büyük banka ismi vermiyorum...

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

TKURU GÜNLÜK: FİBONACCİ DÜZELME SEVİYELERİ: 1-) 7.86 Tamamlandı. 2-) 7.44 Tamamlandı. 3-) 7.15 Tamamlandı. 4-) 6.85 Tamamlandı. 5-) 6.49 Tamamlandı.

Sayın hayek.... fibonacci seviyesi olan 7.86 kırınca satmaya başladım elimde yok ama Alış yapmaya başlıyorum, 10 Bankadan alış yapıyorum takip edemezler beni, zaten çalıştığım banka özel bir büyük banka ismi vermiyorum...

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    valla sayin ayiboga

gordugum kadari ile hepimiz yukaridan vermisiz 😊😊😊😊

cigerci, siz, ben, tuccar, ondermahir vs vs

anlamadigim bu yukaridan yine turkiyenin en buyuk bankalari ile calisan diger yatirimci kardeslerimiz (vakif, halk, is, ziraat, ak ) bu hisseleri nasil oluyorda 6.16-6.30 arasina veriyorlar.

ilginç dimi

bide ing'den islem yapan uyanik kardesimiz var ama satarken iyi satti da alirken timing hatasi yapti😊 ama o kucuk bankadan islem yapan yatirimci kardesimiz oldugu icin onemli degil.

garantiden alan kardesimiz de epey buyuk bir firsati kacirdi ama zararda degil diye onu da takmiyorum

AMA sanko'da ki kardesin 8'li seviyelerde kas ile goz arasinda 39.000 lotu satma hikayesi var orasi en can alici nokta 😊😊😊 oraya ayri bir parantez acilmasi lazim

ben bu hissede teknik analiz konusuna girmeyecegim. çunku hikayedir. birbirimizi kandirmayalim. burda teknik ancak cizdirilir !!! ne demek istedigimi anladiniz siz

bana gore tkrr alim noktasidir. kardeslerimize tsk ediyoruz bize bekledigimizden hizli para kazandirmakla kalmadilar, ayni zamanda renkli bir 1 hafta sundular forum sayfalarinda... onunla da kalmayip tekrar eski maliyetlerimize yakin yerden tekrar alim firsati sundular 😊😊😊

yani hakikaten ekibe sonsuz sevgilerimi ve tesekkurlerimi sunuyorum.

7. Selam arkadaşlar maliyet 7 40 bekliyorum hisse dağılımında 290 bin gibiydi şu an 180 bin gibi bununla ilgili bilginiz varmı

Alıntı Originally Posted by Ahmet1071 Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar maliyet 7 40 bekliyorum hisse dağılımında 290 bin gibiydi şu an 180 bin gibi bununla ilgili bilginiz varmı
    herhangi bir problem yok takasta

288.100 lot hisse fiili dolasimda bulunuyor !

en temel destek noktasi 5.90-95 arasi buralara degmesi OLASI gibi duruyor !

Sayfa 59/156 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •