Sayfa 253/650 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. B zırva senette pozisyonum var ve iddia ediyorum daha önce yazdığım gibi al sat ve sat allar ile maliyet 2,20 altı! Fakaat arkadaş artık şunu anladımki senet 2,00 a gelse 1,80 e gelse bile bazı arkadaşlar hala senet ile ilgili uyarılarımız için ya şirkette pozitif enerji bırakmadınız yazıp kendini avutacak gülelim nedemek bu arkadaş senette pozitif enerji bırakmayan aslen patron!!!Son 2,54 maliyet ile 2,600000 lot piyasaya 400-600 bin lotu sıkıladı ne pozitif enerjisi yaf bir tarafa giren şeyinde pozitif enerji yaratabileceğini bu forumdan öğreniyorum artıgın )))))))))acı var acı maliyetimde grm yükslelmiyor ve gözü aşağı bakıyor maliyetime gelecek az kala ona korkuyorum a dostlar!Arkadaşlar negatif pozitif elbet eleştireceğiz saçmalamayalım lütfen!Goy goyda yapmayalım.Haaa aklıma gelmişken şu noktayıda belirteyim!Ne kadar pozitif,nekadar uçacak yazılır bu tip manüpülatif senetlerde!bunun gibi senetler çakılır!!!Hep belirttiğim gibi asıl pozitif yazıp yada uçacak kaçacak yazmayınız bu topikte bence.Öylede oldu bu topikte,hiç yazmayan birileri geldi halka arz var yok şu var olumlu yok bu var baktıkki vertu da halka arz var e yok 1 e on yukarı yok 1 e 5 yukarı,dedim bu tipitipler gelmiş eyvah senede yine patron satışı gelecek dedim ve hemen malımın yarısını sattım! Ne kadarda doğru öngörüler ve de kararlar vermişim buraya gelip yazanlara göre diyorum şimdi.

Ytd.Değildir.
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 09-11-2017 saat: 23:41.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    zaten

smartiks ve kafein'in

halka arzına inanmadığında bu hissede pozisyon açmak için bir sebep gorülmüyor. İnananlar da orta vadeli yatirimi kabullenmis oluyor. durum acik

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!
    aynen öyle

3.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    yatırım şeklinize Siz karar verebilirsiniz ancak. kimsenin haddine değildir al sat demek..
    sadece bir durum var orta vade bu düzenli düşüşle 2.20 1.98 geldiginde tekrar 2.60 olacak yani Sizin orta vade dediğiniz durumda bile 1 hafta önceki fiyatları arayacağız
    al sat demek haddine degil kimsenin.

ama asagı yönlü rakam vermek ne oluyor ?

asagı yönlü fiyat verip yukarı dönüs yeri vermekde kaymagı oluyor sanırım

tutarlı olalım...

4.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    bu acıselsan nın sanayi imarı alıp kapasite artışına gideceği doğru mu arkadaşlar

bilgisi olan ?
    belediyeden haber bekleniyor snaırım. o da uzun süredir cıkmadı gitti

5.  Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Hergün bir önceki günden daha kötü kapatıyor.önceki günü aratıyor.2.40 üstü beğenmiyorduk şimdi oraları bile aratıyor.kapattığı dipten üç beş yukarı gösterip basıyor adamlar sonra daha aşağılar hep aynı hikaye.sazan bol helal olsun şu speğe bulmuş buldukça şemsiyeyi takıyo açan açabilirse açsın.o kadar kesin artık
    noldu sizin cift tavan hayalleriniz )

mefta oldu sanırım tıkayın pamugu gitsin

6.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    " adım ne kadar geçmiş bugun , forum bilgi paylaşmak amaçlı kurulan bir platform, yazı yazmayalım mı ?

geçmiş bilgileri tekrar etmiyorum , bir soru sordum bilen yazsın bilgilenelim diye... sadece o kadar "

bırakın halka arzları yapmasınlar şirketlerin turşusunu kursunlar , yatırım yaptıklarına pişman olsunlar,kendileri bilir

burda kadrolu 3 4 kisi var )

mekan onların sanıyorlar..

4 5 lerden yakalandılar diye sen ben gibiler buraya gelince hemen hoppaa bu niye geldi paranoyalarına baglıyorlar..

girisim sirketi 6 calısanı var diye ne kadar azmıs calısan diye efkarlananda var.

daha neler neler var..

paranoya coktur burada dikkat et ..

7.  Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    Adı üstünde girişim sermayesi.öyle her zaman 1 koyup 10 alamıyorsun.hedef girişimde zamanında iyi çıktıktan sonra tepelenmişti.ama topladılar kendilerini.
    Şirket yanlış kararlar verdi zaten fiyatta onu gösteriyor.önemli olan burdan nasıl düzlüğe çıkarabilecekleridir.

Benim beklentim devam ediyor.
    Enerji ve yazılım portföyü var bu iki sektörde geleceğin sektörü değilmi?
    Elimizi taşın altına koyduk hatta taş o kadar ağır geldiki kimimizin elimiz ezildi kimimizin eli koptu.
    Ne yapalım küfürmü edelim burda yazanlaramı saldıralım.Bu moral bozukluğunu karamsarlığı katlamaktan başka bir işe yaramıyor.

Unutmayın hepimiz su alan aynı teknedeyiz,avuçla suyu boşaltıcağımıza birbirimizle kavga ediyor yada habire şirketin olumsuzluğundan bahsedip hem kendinizin hemde diğer ortakların moralini bozuyorsunuz.

Birine kırk kez deli desen deli olur lafı gibi sürekli eleştirerek şirkette gram pozitif enerji bırakmadınız.

O yüzden biraz sakinleşelim hatta kenara çekilip izleyelim,bakalım bu işe yarayacakmı.

neyseki mantıklı yazanlarda var..

tesekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    B zırva senette pozisyonum var ve iddia ediyorum daha önce yazdığım gibi al sat ve sat allar ile maliyet 2,20 altı! Fakaat arkadaş artık şunu anladımki senet 2,00 a gelse 1,80 e gelse bile bazı arkadaşlar hala senet ile ilgili uyarılarımız için ya şirkette pozitif enerji bırakmadınız yazıp kendini avutacak gülelim nedemek bu arkadaş senette pozitif enerji bırakmayan aslen patron!!!Son 2,54 maliyet ile 2,600000 lot piyasaya 400-600 bin lotu sıkıladı ne pozitif enerjisi yaf bir tarafa giren şeyinde pozitif enerji yaratabileceğini bu forumdan öğreniyorum artıgın )))))))))acı var acı maliyetimde grm yükslelmiyor ve gözü aşağı bakıyor maliyetime gelecek az kala ona korkuyorum a dostlar!Arkadaşlar negatif pozitif elbet eleştireceğiz saçmalamayalım lütfen!Goy goyda yapmayalım.Haaa aklıma gelmişken şu noktayıda belirteyim!Ne kadar pozitif,nekadar uçacak yazılır bu tip manüpülatif senetlerde!bunun gibi senetler çakılır!!!Hep belirttiğim gibi asıl pozitif yazıp yada uçacak kaçacak yazmayınız bu topikte bence.Öylede oldu bu topikte,hiç yazmayan birileri geldi halka arz var yok şu var olumlu yok bu var baktıkki vertu da halka arz var e yok 1 e on yukarı yok 1 e 5 yukarı,dedim bu tipitipler gelmiş eyvah senede yine patron satışı gelecek dedim ve hemen malımın yarısını sattım! Ne kadarda doğru öngörüler ve de kararlar vermişim buraya gelip yazanlara göre diyorum şimdi.

Ytd.Değildir.

maliyetini sürekli neen yazıyorsun anlamadım )

ben daha önce 292 ortalama ile aldım 530dan cıktım.. simdi 240 altı yine topluyorum.. bos isler bunlar.. ettigin karda zararda senin hayırlı ugurlu olsun son 2 kademe aldım yok kurumum su ne faydası var millete anlamadım
    benim maliyetimi hesapla hadi bakalım (

birisi burda sirketle ilgili haber paylasıyor tepki veriyorsun..

kimsenin ucacak kacacak dedigi yok. ukcacak kacacak diyenlere zaten mantıklı insanlar cevap veriyor.

ama siz neen israrla asagıdan rakamlar telaffuz ediyorsunuz. oldu o zaman 050 ye gelsin hepimiz zarar edelim.

goygoy bırakın diyorsun en basta goygoyun alasını yapıyorsun.

dogru öngörü ve kararların o kadar cokki mübarek 75 den 115e gelen endeksde tüm zamanını vertu ile harcamısın

hakkaten goygoyu bırakalım.

biraz borsa ve hisse konusalım..

Sayfa 253/650 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •