Sayfa 368/649 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 5190 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Burdaki ağlayanlarin tam tersi dusunuyorum hodri meydan :-)

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam hesabını yapmıştır. Saygı ile selamlıyorum

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    Bu paçavra milleti PARANOYAK yaptı

Buraya ne yazsam Biri çıkıyor SAT'mı DİYORSUN diyor
    Biri çıkıyor AL'mı DİYORSUN diyor

Almayın diyorum almayın...AL MA YIN
    anladinizmi

Ulan vertu milleti ne hale getirdin Vah vaah
    Tam anlamadım..yada boş ver sen anlatamıyorsun...kötüyse çık git ..ne dmeye duruyorsun ki

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Nitelikli akvaryum çalışyor örnek maşallah!!!

4. Arada zırt pırt çıktılar ortaya sürülüp, hayal pazarlaması yapmasaydı ben bu kağıttan komple kurtulacaktım. Neler gitti bu alçaklık arenasında beklerken neler gitti... bildiğim bütün küfürleri etsem yetmez bunlara. Belki de hak ettikleri yoğun ve nitelikli küfürleri etmediğimiz için yeterince ah etmediğimiz için kulakları çınlamıyor bunların.
    Ulan yeter be yeter. Yeter işte! Yediğiniz bu haram lokmalar burnunuzdan fitil fitil gelsin be. Utanmaz alçaklar!
    YTD

5. Patron,yönetici,spek aferin size!!bak ne güzel beceriklisiniz!!!kağıt ne de güzel düşüyor hep birlikte çakılıyoruz Bir yıldır yetmedi dimi devam o zaman!!!

6. Üzülme seans bitti diye yarın var sonraki gün vaar !! Maşallah bir becerikli bir becerikli kuşları vaar optimist haberleri vaar dörtgözle beklenen zaten müneccimsin kötü haberler önceden içine doğuyor üzülme!!olurmu!!!huzurla uyuyun!!!

7. Bu haysiyetsiz kağıdın gidebileceği en üst yer belli oldu. 2.85-3
    Bu haysiyetsiz kağıdın en fazla düşeceği yer foseptik çukurudur. Lağım fareleri de o yüzden buraya gelip ara sıra patron yalamalığı yaparlar. Bu yalamalar, dallamalar bitmeden de bu pislik temizlenmez.
    YTD

8. Bak günaydın üzüldüğüne deydimi eğer hayattaysak şükredelim önce, sonra yap numaranı iyimser cesurlarınla beraber ezmeye devam, bak biz çok mutluyuz sürekli aklımızdasın!!!Varmı kötü haberlerin yakında birkererde bizim içimize doğsun senin doğuyor sen satıyorsun!!!Zeki!!!

Sayfa 368/649 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •