Sayfa 567/649 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yatırımcı ilişkilerini arayın en kötü mesaj atın . Bu rezaleti sorgulayin

2.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Verusa Holdingin yaklaşık % 11 lik pay satışına onay gelmiş. Tavandan satış yemesinin bir sebebi de bu mudur acaba?
    Fırsat olarak değerlendiriyorlar bu kesin.. Yükseliş için mal lazım nasıl toplayacaksın malı ? Daha sırada patron satışı da var ! Dolayısıyle , panik yapılacak bşi yok . Ver tu bu , her an ne yapacağı belli olmaz .. Ben şahsen bugün (devre kesmişken bile) artı kapatmasını bekliyorum. Çünkü bu hacimleortada sıçan oynuyolar hepsi bu kadar..Panik yok !

3.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Fırsat olarak değerlendiriyorlar bu kesin.. Yükseliş için mal lazım nasıl toplayacaksın malı ? Daha sırada patron satışı da var ! Dolayısıyle , panik yapılacak bşi yok . Ver tu bu , her an ne yapacağı belli olmaz .. Ben şahsen bugün (devre kesmişken bile) artı kapatmasını bekliyorum. Çünkü bu hacimleortada sıçan oynuyolar hepsi bu kadar..Panik yok !
    Artı kapasin helal olsun derim ama adı bunlar yapmazlar gariban tokatlayicisi pislikler

4. endişeye gerek yok bence,bu karla bu kız ortada kalmaz ağalar beyler alacak görürsünüz ,satan verus vertudan satılan payların parası yabana gitmiyor ,bu seferde verus yukarı gider bileşik kaplar misali o yükselince vertuyuda yukarı çeker ,taaaki bu satılacak lotlar bitinceye kadar ,kağıdın başında demoklesin kılıcı gibi sallanıp kağıdı sarhoş edecek ,ancakkkkkkkk bu satış bittikten sonra bu kağıdı kim buaralarda tutacak merak ediyorum bu satışında bir an önce bitmesi dileğimle hepinize iyi günler dilerim
    buda geçerrrrrrrrr ,gelecekte bir gün gelir

5. Aklıma takılan patron neden satıyor potansiyele mi inanmıyor yoksa kısada umut yok mu ? Düşünün patron hissesini satıyor biz umut bagliyoruz. Dün 31 den atladık şaka gibi

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aklıma takılan patron neden satıyor potansiyele mi inanmıyor yoksa kısada umut yok mu ? Düşünün patron hissesini satıyor biz umut bagliyoruz. Dün 31 den atladık şaka gibi

bunun cevabı o kadar çok varyasyonlu ki sayfalar alabilir izahı ,o yüzden buna takılmamak lazım şirketleri iyi incelediğinizde VURUS habire maden sahası aldı son dönemlerde ,bunlar için para lazımdı en mantıklı yolu ,ancak bu satış bir yerde sağ ceptekinden sol ceptekine fayda sağlamak gibi bir durum ,verus un son aldığı ihalelere bakılırsa gelecekte bu kağıtları hem vertu yu hem verus u buralardan almak hayal olacak düşüncesindeyim ,ben 4 liradan ege endüstri aldığımda arkadaşlara bu kağıt en az 50 lira olur dediğimde yediğim küfür ve hakaretleri aradan 11 yıl geçmesine rağmen unutamıyorum ,bu gün egeene bakın kaç liralarda her yıl kaç lira temettü vermiş ,nacizane grrüşüm bu iki kağıt bu potansiyeli taşıyor birde Acsel var bunların grubundan oda göz altında tutulmalı ,al sat tut tavsiyesi içermeyip yılların verdiği durumdur görüşlerim.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aklıma takılan patron neden satıyor potansiyele mi inanmıyor yoksa kısada umut yok mu ? Düşünün patron hissesini satıyor biz umut bagliyoruz. Dün 31 den atladık şaka gibi
    Patronun satışa başladığı yok henüz .. Kap gelmedikten sonra ben inanmam . Sonuçta kaç milyon lottan bahsediyoruz,öyle kolay değil hemen satışa sürmek . Mantıken satışı kolaylaştırmak için kağıda ilgi yaratmanız lazım,düşükten satmak salaklık olur ancak. Ayrıca ,patronun planlarını bilemeyiz ki .. Yeni bir maden sahasına para mı yetiştirecek , ya da yeni bir yere sermaye mi aktaracak bilemeyiz .. Acil para ihtiyacınız yoksa panik yapmaya gerek yok hiç. Vertu bu ,her an çizer valla . Mühim olan yıl sonu hedefidir .Panik yapmayın ..
    YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    bunun cevabı o kadar çok varyasyonlu ki sayfalar alabilir izahı ,o yüzden buna takılmamak lazım şirketleri iyi incelediğinizde VURUS habire maden sahası aldı son dönemlerde ,bunlar için para lazımdı en mantıklı yolu ,ancak bu satış bir yerde sağ ceptekinden sol ceptekine fayda sağlamak gibi bir durum ,verus un son aldığı ihalelere bakılırsa gelecekte bu kağıtları hem vertu yu hem verus u buralardan almak hayal olacak düşüncesindeyim ,ben 4 liradan ege endüstri aldığımda arkadaşlara bu kağıt en az 50 lira olur dediğimde yediğim küfür ve hakaretleri aradan 11 yıl geçmesine rağmen unutamıyorum ,bu gün egeene bakın kaç liralarda her yıl kaç lira temettü vermiş ,nacizane grrüşüm bu iki kağıt bu potansiyeli taşıyor birde Acsel var bunların grubundan oda göz altında tutulmalı ,al sat tut tavsiyesi içermeyip yılların verdiği durumdur görüşlerim.
    Anladım teşekkür ediyorum ama kısada patron satarsa hep düşüyor acımasızca hisseler

Sayfa 567/649 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •