Sayfa 569/649 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yatırımcı ilişkilerini aradım. Yetkili bir bakanı yok... Şaka gibi şirket

2. A1 den işlem yapana çok sinirlendim biraz alım yaptim .. 27.70 kıracak miyiz bakalim

3. Verus da uçuyor hadi vertu önceki gün 31.90 din ...

4. Hep Vertunun istikbalinden ve beklentilerimizden bahsediyorum ama bilanço sonrası 31.90 a kitleyip insanların eline tutuşturmalarını da irdelemek gerekiyor bence. Birdenbire nasıl böyle değerlendi aldığı 2 şirket diyen arkadaşın penceresinden bakacak olursak ; böyle bir kar sonrası hergün aşağıya vurdurmaları makul değil üstelik endekste bir bozulma yokken. Ne oluyor da % 15 aşağı basıyosun ?? Bilanço öncesi neyi fiyatladın da şimdi aşağı gönderiyosun ?? Bu kağıt daha Şubatta 32 küsürlerdeydi zaten !! Bari yerinde dur biraz bu kadar olmaz ki .. Bir bit yeniği var bu işin içinde sanki .. Bilanço gerçekçi bulunmadı bence ,mali müşavir değilim ama pamelin karı da ortada . Bu seviyede kar oranı nasıl bu şekilde değerlenebiliyor ?? Bilen biri açıklayabilirse çok makbule geçecek gerçekten ..
    Tamam maliyetim düşük ve kağıda yeni girenler gibi değilim ama , ilk çeyrekte geçen yıl karının 2 katını getiren kağıt bu şekilde nasıl olabilir diye düşünmeden edemiyorum.Hemen akabinde satış onayı geliyo filan .... Golive in halka arzı daha ortada yok .. Çünkü ilk o açıklanmıştı ,Pamukova normal de ...
    Göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar var gerçekten .. Zaten benim için en onemli nokta Pamuk ve Golive nin 2.çeyreğe yetişmesi .. Yoksa körü körüne kağıda bağlanacak değiliz.

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Hep Vertunun istikbalinden ve beklentilerimizden bahsediyorum ama bilanço sonrası 31.90 a kitleyip insanların eline tutuşturmalarını da irdelemek gerekiyor bence. Birdenbire nasıl böyle değerlendi aldığı 2 şirket diyen arkadaşın penceresinden bakacak olursak ; böyle bir kar sonrası hergün aşağıya vurdurmaları makul değil üstelik endekste bir bozulma yokken. Ne oluyor da % 15 aşağı basıyosun ?? Bilanço öncesi neyi fiyatladın da şimdi aşağı gönderiyosun ?? Bu kağıt daha Şubatta 32 küsürlerdeydi zaten !! Bari yerinde dur biraz bu kadar olmaz ki .. Bir bit yeniği var bu işin içinde sanki .. Bilanço gerçekçi bulunmadı bence ,mali müşavir değilim ama pamelin karı da ortada . Bu seviyede kar oranı nasıl bu şekilde değerlenebiliyor ?? Bilen biri açıklayabilirse çok makbule geçecek gerçekten ..
    Tamam maliyetim düşük ve kağıda yeni girenler gibi değilim ama , ilk çeyrekte geçen yıl karının 2 katını getiren kağıt bu şekilde nasıl olabilir diye düşünmeden edemiyorum.Hemen akabinde satış onayı geliyo filan .... Golive in halka arzı daha ortada yok .. Çünkü ilk o açıklanmıştı ,Pamukova normal de ...
    Göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar var gerçekten .. Zaten benim için en onemli nokta Pamuk ve Golive nin 2.çeyreğe yetişmesi .. Yoksa körü körüne kağıda bağlanacak değiliz.
    Bundan bahsediyorum. Yani alengirli işler var karakterli olmalı hisse. Nihayetinde para yatırıyoruz. Yatırımcıyi bu kadar üzmeye germeye hakları yok. Bunu alicaz diye sattıklarımiz da gidiyor daha da sinirlendim

6. Burası borsa ,burada para kazanmak yada kaybetmek için bin bir türlü varyasyon şekli var,düşüş mesela şundan olamazmı ,şirket deli kar açıkladı kağıt tavana yapıştı ,arkasından satış kararı aldı kağıt geriledi.ancak arkada ne hesaplar döndürüldüğünü bilemiyoruz.
    acaba diyorum satış haberini kasıtlı olarak aldılar ,millet ürksün satanlar satsın geriye uzun vadeciler ve sağlam kemik yatırımcılar kalsın onlar zaten her halükarda satmazlar,ürküp satanlar sayesinde kağıt iyice düşsün değerini bilenler alıp beklesin ortada satılacak mal kalmayınca kırbacı vurup kağıdı kim bilir belki 100 belki 150 ye götürüp oralardan satmak ,yada satmayıp milleti sattırıp başka bir hesaptan malı toplamak yani hesap çok ,bin bir türlü,üstelik satım karaları kesin olmaz yarın bakarsın satım kararından vaz geçtik derler üstüne birde alım kararı açıklarlar , varyasyon çokkkkkkkk ,hemde pek çok

7. Biz verusta iken vertu ucardi biz vertudayiz verus uçar )) Allah'tan verus +3 civarı. Demek ki yine -7 yiyecektik Neyse kapanisimjz güzel olsun

8. Güven sağlaması için önceki günkü 31.9 üzeri kapaması gerek. 30 üstüne atarsa hakettikleri küfürleri geri alırım.

Sayfa 569/649 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •