Special Days Image
Sayfa 449/649 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SalimMustafa Yazıyı Oku
    Estagfrullah Keko Hocam, senden dogru bilgi ve pozitif.enerji aldik.hep. Severek okuyoruz yazdiklarinizi. Tesekkur ederiz. Simdi hissede yukari yonlu hareketler basladi
    adesedeyken de maliyeti 4 tl civarı olan bazı ky arkadaşlar çok dert yanıyorlardı..sanki hisse bir daha oraya çıkmayacak kadar umutsuz konuşuyorlardı...o vakit de onları ben teskin ediyordum... adesenin agresif yapıda olduğunu ve oraya çıkması bir tavana bakar diyordum...o vakit bir çoğunun zarar ile satmasını engelledim...çok hayır duası aldım...

altı boş hisseler kesinlikle girmem..girmişsem muhakak layıktır ki vede önemli bir beklentisi vardır ki girmişimdir...vertu da bu çapta bir hisse olduğuna inanıyorum ki güzel de haberleri geldi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ben şimdi kront topiğine bakayım....büyük bir ihtimalle orada kazanlar kaynamaya başlamıştır...keko kaçtı diyeceklerdir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben şimdi kront topiğine bakayım....büyük bir ihtimalle orada kazanlar kaynamaya başlamıştır...keko kaçtı diyeceklerdir..
    Dogru duzgun yorum yazan yok.hocam o.yuzden ihtiyac duyarlar size

4. 3.21 stopu neye göre yaptınız Hocam, bu kadar övgüden sonra? Maliyetiniz kaçtı ki 3.21 stop oldu anlayamadım valla

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hocam neye göre 3.21 e stop koydunuz merak ettim...

6.  Alıntı Originally Posted by ddd Yazıyı Oku
    Hocam neye göre 3.21 e stop koydunuz merak ettim...

3,14 -3,20 arası gaplı açılış yapmıştı bu gün...bu güzel haberlerden sonra bu gapa dikkat etmden çıkacağını sanmıştım..ama saatler geçtikçe bu düşüncem gerçekleşmeyince vede o kademede güçlü bir alıcı görünce lanet edip verdim...maliyetim 3,31 idi...daha önce 3,31 den ta 3,11 lere kadar inmişti cuma günü...bu adiliğini görünce acaba tekrardan indirecekler mi diye şüphe duyup verdim dostum....yüzde 3 kadar zararım oldu...yapacak bir şey yok..bu zararı sineye çekmek zorunda kalıyoruz...artık hayırlısı diyelim...

7. 3,20 yi aşağıya kırmayacağını anlasaydım satmayacaktım...sattığım her hissem ileride tekrardan alınmak üzere takibimde olacaktır..girdiğim her hisseye değer veririm...ama beni atlattığına göre bir daha beni içeri almayacak diye düşünüyorum...son bir aydır ne yapsam tutmuyor...galiba sefer ayı imiş..bu ayda hep belalar gökten inermiş...

bende bu şansızlığımı bu aya bağlıyorum...çünkü son bir aydır çok çok kazanma şansı yakalamama rağmen bundan faydalanamadım...

8. Anladım Hocam, sizin adeseyi kaçırmanıza ve adesenin bugünkü durumuna istinaden, sizin Sat ınız kuvvetli Al mı acaba?

Sayfa 449/649 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •