Sayfa 243/649 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. borsa oyunlarıyla senden benden alacakları parayla zaten ceplerini dolduruyorlar..

toplam personel sayısı 6, ortak oldukları girişimde bulundukları yazılım şirketinde 200 kişi çalışıyor ama orası beni ilgilendirmiyor.

geçenlerde bir arkadaşta girişim şirketinden ne bekliyosun 6 kişi yeterli demişti. fakat yaptığı girişimler yaptığı zararlar ortada..

ANELT kapalı ellerindekilerin ne kadarını sattılar bilmiyom cunku satış haberi yok sitelerinde,
    GEREL 2015 yılından bu yana 2.64 almışlar gerelin dunku kapanısı 2.02 bununda satış haberini sitelerinde göremedim.

satış haberlerinin goremedigime göre halen ellerinde oldugunu dusundugumde senin benim paramla bu salak yatırımları yapmışlar ve paraları batırmışlar diye düşünüyorum.

herkes kendi kararını verecek tabiki kimseyi etkileme peşinde niyetinde değilim. ben kendi adıma kandırıldım KAP'a gönderdikleri halka arz haberleriyle... ve Sazan gibi atladım. Kuyunun içine düştüğümde iş işten geçti. takipteki hisselerimin en az %40 prim yapması nedeniyle ciddi olarak zarardayım. bu yuzdende sadece olanları yazmaaya calısıyorum.

adamlar kendi sitelerinde yazmışlar aldık diye merak eden okusun.

http://www.verusaturk.com/haberler.aspx

2. Zaten mantıklı düşündüğünde halka arz yapacak ciddi bir şirketin hissesi halka arz öncesi en azından zirvelere yakın olur adam oralardan halka arz edip şişirir tahtayı beklentiler önceden alınır,bu kadar beklenti var da dipte tutup her fırsatta basıyorsa her alıcıya hediye ediyorsa endeks tarihi zirvede bu haberle artı bile değilse zaten herşey ortada kademeli açığa satmak mal almaktan daha az riskli görüyorum benim naçizane yorumum böyle
    Ben kol kestim ama 10 kademe alacağım var
    2.25-2.35 arası denemeyi düşünüyorum gücüne göre
    Yada 2.5 üzeri bir miktar satış
    Bugün 2.5 üstü beklemiyorum
    Tabii burası borsa belli olmaz ama kağıdın adı VEREMTUR)
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. güzel özetlemişssiniz.

4. Adamlar o kadar çakalki;verus hacimsiz kademeleri boş tahtayı %20 götürdü bu hafta nerdeyse,sabah iş yatırım vertuda sattığı malları gerel e soktu i,gerel batacak korkusuyla ky zaten yok şimdi onu götürüyor,vertuda gider diyip atlayacak millet
    Vertu gerçekten halka arz ediyor kendiniadamlara yalancı diyoruzda aslında sözlerinde duruyorlar vertu hergün halka arz ediliyor,önce 3.2-2.8 sonra 2.8-2.4 bundan sonra 2.5-2.2 bandı çalışacak sanırım
    Borsada çok kazanma hırsıyla çok kaybedip bu adamları zengin edecek,ekmeklerine yağ sürdürüp miami de tatil yaptıracak ky çok olduğundan aslında bu adamlara suç bulamamak lazım beleş parayı kim istemez???

5. Gerele ne yaptılar ordada yapacağını yaptı 2.19 kapattı ilk seans tepeden %5 verdi yarım saatte

6. Çift tavan diyenler online mı?

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    smartiks guzel bir sirket, vertu icin de iyi beklenti ama yarin icin hazir bekleyenler "burda husran doluyum" sarkisina abone olabilirler😊

kafein ve smartiks iki kademeli guzel bir beklenti bu hisse icin. kafein halka arz oldugunda hersey bitmiyor, bir gevseme ile smartikse odaklanilabilir.

bence hareket icin en az 1 ay daha oyalayanmasi dogaldir. ama o zamanda bu fiyatlarin bir miktar ustunde maliyetlenilmesi gerekebilir.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!
    beklentimiz aynen gerceklesti.

tamamen kafein'in spk onayina odakli bir donem icin orta vadeli dusunmek gerekir gibi !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

8. tahta ile kedi fare gibi oynuyorlar, holding şirket yine artıda kapattı

holdingin piyasa değerinin 10/da 1 verus , halbuki pamukova elektrikte daha çok payı var

Sayfa 243/649 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •