Sayfa 316/334 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon
Arama sonucu : 2667 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    7 sınırına hisse neden çekilirki,karga spor 51 olmuş,FB 113-TS 3.70,karga neden 51 olmuş hala aklım ermiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    8.47 tavan kapattı,ilk hedefim 8 idi kızdım boşattım gittim TS aldım 3.50,oda 3.80 kapattı,yani bu tavan kapatmış gibi oldu...neyse yola devam,her 2 hissede karga ve kanaryaya göre çok ucuz sayılır,şu an full TS'deyim...ytd.

3. Milyonlarca euro gs zararı uğratmaktan başka bisey yaptıkları yok.. geçen seneki lig şampiyonluğu gelmedeseydi kulüp ne haldeydi şimdi..

Geçen sene zoraki sacha boeyi göndermek istediler.. Adam gitseydi gs şampiyon olamazdı.. (lig+ samp ligi+ sacha boey) değerleri toplamı minimum 60 milyon euro.. bunu sacha boey tek başına yaptı..

Hadi bu geçen senede kaldı.. Hadi sıfırdan başlayalım. Durup durup aynı şeyleri söylüyorsun diyenlere gelsin..

Gs zaniola transferini yaparken yazın yüksek gelirle kolayca elden çıkaracagini düşündü.. Türkiye ligi için sanırım 16 milyon euro taksitle de olsa romandan aldı.. boyutlar hariç.. işte bu transfer ve icardi transfer ısrarı gs i kitledi..

Gs zaniolayi elinden çıkaramadığı için simanski , fred gibi transferlere girisim yapamadı. Hatta simanskiyi ya da menejerlerini tesislere getirdiğini kulüp söylüyor.. ve pahalı diye vazgeçildi diye kulüp itiraf ediyor.. fener 8-9 milyon euroya adamı alıyor..

Bal gibi de pahalı geldiği için almamalı etmediniz. Zaniolayu elden çıkaramadiniz. Fener de geldi adamı aldi gitti.. işin özeti bu. Basin desen uyurum bisey.. yazınsal kardeşim gs in transferlerde neden geç kaldığını.. hatalarını..

Ikinvi bir yanlış... Nelson denen defans oyuncusunu nokta beğenmem. Adamı 25 milyon eurodan aşağı satmayı, diye algı oluşturmaya çalışmayın.. yemezler.. nelsonu 10 milyon euro üzerinden nereden okutursaniz kulübe kardır.. boş hantal bir topçu. Ha daha önce verdiler 10 üzerinde para ama gs oyuncunun ederini hesaplamada ciddi sıkıntı yaşıyor.. boş hantal bir adam..

Şu çelişkiye bakın.. davidson sanczhezi totnheamdan alıyorlar.. gs nelsonu as kadroda oynatıyor.. davidson orada yedekdi. Şimdi gs davidsonu as kadroya koyuyor.. nelsonu totnehamin istediğini yaziyor basin.. 20 kusur milyona euroya çıkmışlardı 25 den aşağı vermiyormuş kulüp..

Maalesef transfer yönetiminde büyük kayıplar yaşıyor kulüp.. fener gs in elinden aldıkları oyuncular ile ne karlar ediyor..

Her zaman derim gs in fenere ve bjk ye yaptığı iyiliği kendi kulüpleri yapmadi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    BJK 45,bir ara 50 üstündeydi,borsanın sert düşmesiylen 45 cıvarına indi,buda hala tavuk gibi dörünüyor...BJK'da nallandı,sıradaki gelsin,bjk'nın yarı fiatını hak ediyor normalde,ama tahtacı su koyveriyor,pazartesi eksi bile açabilir tahtacı yüzünden...ytd.

5. pazartesi yürür diye bekliyorum, beşiktaş galibiyeti ve bayern maçı aynı anda fiyatlanacaktır diye düşünüyorum. israil-filistin savaşının gölgesinde bist hisseleri arasında en şanslı hisseler spor hisseleri şuan görünen tablo. yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    Ula BJK tavanladı 53.9,bu takım gömümü buldu dur durak dinlenmeden devamlı gidiyor,hadi TS geçildi,en azından bunun yeri en aşağı10 olması lazım değlmi,FB zaten uçuk rakamlarda 138 valla anlamıyorum,TS ve GS sürünüyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    TS sayesinde GS lider oldu,her iki hisse takibimde ve lotları devamlı yığma yaptım,elbet sıra bunlarada gelecek,çünkü oranları diğerlerine göre çok düşük kaldı

8. burası borsa forumu değil mi ? futbol forumlarında yazsanız daha doğru olmaz mı ? hisse ile ilgili yorum yapmıyorsunuz, resmen takım analizi yapıyorsunuz. Lütfen rica ediyorum hisse ile ilgili yorum yapın okuyalım, faydalanalım.

Sayfa 316/334 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •