Sayfa 331/331 İlkİlk ... 231281321329330331
Arama sonucu : 2645 madde; 2,641 - 2,645 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Eğlencelik paramla 9.80 Liradan aldım. Neden aldığımı da aşağıda yazayım...

Grafik Tradingview'de Ichimoku kullanarak aylık grafik paylaşan birine ait. Hllbrs adı ile yazıyor. Ben Ichimoku'dan anlamam ama bu adamın geçmiş paylaşımlarına bakınca başarı oranının çok yüksek olduğunu gördüm. Aylık al sinyalleri ile hisseyi alıyor ve trend bitiş sinyali gelene kadar tutuyor. Bence doğru bir yaklaşım şekli...

Ben Akenerji'yi en son 5.6'dan alıp, 12 Liradan, erken sayılacak bir yerde, bana yeter diyerek sattım. Bu adamın grafiklerini daha önceden görmüş olsam daha beklerdim...

Şimdi GSRAY'da alış yaptı. Grafiğini aşağıda paylaşıyorum. Bazılarının sigortası yanabilir ama grafik 3 Aylık grafik, 3 günlük değil. Yani her mum 3 AY demek. Ona göre bakın...

Dil aslandır, yatar eşikte...

2. gs yatırımcıları fener puan kaybetmedi hadi yine iyisiniz şampiyonluk garantilenmedikçe bu gs hissesine + yazar.yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu olmuş, şu olmuş hiç fark etmez. Tek doğru olan aylık grafikler...

Burada geçtim 3 aylık veya aylık grafiği, haftalık grafiğe bakan bir kişi bile var mı?

4. grafik ? spor hissesinde ? Allah yolunuzu açık etsin.

5. Uyarınız için teşekkürler...

Ben futbol ile ilgilenmem. Yılda bir maç bile seyretmişliğim enderdir ama bu yıl GSRAY hissesini izleyeceğim...

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    grafik ? spor hissesinde ? Allah yolunuzu açık etsin.

Sayfa 331/331 İlkİlk ... 231281321329330331

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •