Sayfa 331/334 İlkİlk ... 231281321329330331332333 ... SonSon
Arama sonucu : 2666 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bu olmuş, şu olmuş hiç fark etmez. Tek doğru olan aylık grafikler...

Burada geçtim 3 aylık veya aylık grafiği, haftalık grafiğe bakan bir kişi bile var mı?
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. grafik ? spor hissesinde ? Allah yolunuzu açık etsin.

3. Uyarınız için teşekkürler...

Ben futbol ile ilgilenmem. Yılda bir maç bile seyretmişliğim enderdir ama bu yıl GSRAY hissesini izleyeceğim...

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    grafik ? spor hissesinde ? Allah yolunuzu açık etsin.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

4. şampiyonluk gs için şuan şampi de olsa beklenti % 90 bitti bu hissede dağılın arkadaşlar. bir kerede haklı çıkmayayım yahu bir kere. dişimi kıracağım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    şampiyonluk gs için şuan şampi de olsa beklenti % 90 bitti bu hissede dağılın arkadaşlar. bir kerede haklı çıkmayayım yahu bir kere. dişimi kıracağım yatırım tavsiyesi değildir.

gerçekten sağlam trolsun.yalnız bir bakayım dedim aynen düşündüğüm çıktı.bu eleman fenerli ve fb nin şu hali ile fener forumuna uçacak kaçacak modunda yazılar yazarken gs forumuna gelip neler yazıyor.şu kişinin yazdıklarını dikkate almayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    gerçekten sağlam trolsun.yalnız bir bakayım dedim aynen düşündüğüm çıktı.bu eleman fenerli ve fb nin şu hali ile fener forumuna uçacak kaçacak modunda yazılar yazarken gs forumuna gelip neler yazıyor.şu kişinin yazdıklarını dikkate almayınız.
    Zaten uyardım,genellikle abuk,sabuk yazıyor,almış eline sıradan akıllı telefon oradan yazıp duruyor,bunlar zamanında bizim kurumunun kapısından geçmezdi neyse...bugün hisse limonu,hiç pirim yapmadan düşüyor olması ilginç

7. Adamın uyardığı belki de iyi olmuş bazı kimseler için. 10.8 gördü şimdi 8.68.Kim iyi niyetli kötğ niyetli bilemeyiz tabi. Hisse çok dengesiz hareket ediyor. Zarar eden çoktur, kar eden de tabi. Kesin konuşmak yanıltır insanı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Adamın uyardığı belki de iyi olmuş bazı kimseler için. 10.8 gördü şimdi 8.68.Kim iyi niyetli kötğ niyetli bilemeyiz tabi. Hisse çok dengesiz hareket ediyor. Zarar eden çoktur, kar eden de tabi. Kesin konuşmak yanıltır insanı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olay kağıdın yükselip düşmesi değil.eleman fenerli ve fanatikliği ile yazmakta.kağıt ile ilgili en ufak fikri olmayan troll işte.insanları bu hususta uyarmak istedim.

Sayfa 331/334 İlkİlk ... 231281321329330331332333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •