Sayfa 308/332 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon
Arama sonucu : 2650 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    6.85 tavan,dün aldığıma bugün bayağı ilave ettim bunu burada bırakmazlar diye 6.35-50 arası yumuldum,R kısmını 5.25 yumuldum oda 5.70,bekleyelim bakalım ne olacak.
    Rüçhan alınca daha karlı gibi görünüyorsun yanılıyor muyum...

2. Öyke tabiki ama şu an sanalda karlı. Satınca reelde kara geçiyoruz. Satmalı demiyorum. Dikkat etmeli, şu an yatırımcılar yeni hisselerini tam olarak ellerine geçirmediler yani piyasaya girmedi. Asıl, girdikten sonrasına bakmalı
     Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Rüçhan alınca daha karlı gibi görünüyorsun yanılıyor muyum...
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Öyke tabiki ama şu an sanalda karlı. Satınca reelde kara geçiyoruz. Satmalı demiyorum. Dikkat etmeli, şu an yatırımcılar yeni hisselerini tam olarak ellerine geçirmediler yani piyasaya girmedi. Asıl, girdikten sonrasına bakmalı

Benim demek istediğim ana hisse satıp rüçhan almak

Aradaki farktan kar etmek...

4.  Alıntı Originally Posted by uncertainty principl Yazıyı Oku
    Başında okuduğum transfer girişimlerinin kesinlikle doğru olamayacağını düşünüyorum. Bir aydır şimdi de başımıza bilmem kac yaşına gelmiş Ramos diye bir adam dillendiriliyor.. Bu nasıl bir israftır..

Yahu Halil dervişoglu 2 dönem gs kiralik oynadı.. Bu oyuncuda ne buldunuz da aldınız.. sanirim bonservisini alındı.. Açık konuşuyorum bedava verseler almam.. israf.. Bjk nin son anda elinden aldılar.. ihale kime kalırsa ciddi kazık dedim.. gs araya girip kardeşim besikta sen alma sen zarar etme mi demek istedi.. kardeş kardeşe yapmaz bu iyiliği..

H.dervisogluna 500 bin euro bonservis verildiği söyleniyor.. yahu kardeşim 15 milyon TL yapıyor.. yazıktır günahtır.. Etmezzzzzzz..

Yunus akgunle 20 milyon TL den senelik ücrette mi anlaştılar.. yahu bu paralar nedir böyle.. kimse neden veriyorsunuz..

İşin garip tarafı konyaspora kiralanan cicildao Hem olivera hem berkandan kat ve kat daha iyi..Bir futbol kulübü elindeki iyi oyuncuyu kiralayıp diğerlerini kendine bırakır mı.. )))

Sezon kampına yapmayan Zaha, icardi hangi akla hizmet 3-5 günlük antremanla sahaya sürülüyor.. hazır olmayan adam bir sakatlanırsa sittin sene o sezon randıman alamazsın..

Fb o kadar oyuncu satarken gs 1 tane güzel fiyata oyuncu satmaz mi.. kardeşim sat gitsin Nelson' u.. Bana kalsa 10 bile verseler veririm bunu.. çünkü ederi o değil.. Ha gidip 15-20 hele hele serbest kalma maddesi olan 25 e satarlarsa helal olsun derim. Alan takım da sağlam kazık yemiş olur.. hantal adam kaçıran birisi..

Şimdi torera da maçta kırmızı gördü.. takımın en zayıf bolgesi tartışmasız orta saha.. Okan hangi akla hizmet bu takımı kurarken bana önce iyi orta saha alin demiyor.. suratli defans oyuncusu alın demiyor..

Şampiyonlar liginden az buz para mı gelecek. Futbolda o.sahan yoksa nasıl başarı gelecek.. berkanla mi, olivera ile mi..

Şu an Beşiktaşı orta sahası gs dan iyi.. çünkü gs abuk subuk oyuncuları elinde tutmak için deliler gibi paraları savurur, iş gedson fernandes gibi adama gelince 3 üne 5 ine bakar.. takımında oynattigi takımı eliyle gitti Beşiktaşa verdi..

Nerde abuk subuk oyuncu varsa yığınla israf politikası..

Vakti zamanında maicon diye bir yarma aldılar dev gibi zararına zar zor bisey oldu.. onun üstüne gidip milyon euro döküp Christian lyundima yapmasını aldılar.. bir şirket bu kadar nasıl zarar ugratilir.. ikisi de ayni dev gibi yarma..ikisi de hantal.. şimdi de Nelson.. Allahtan bu sefer buna veriyorlar biseyler..

açık konusuyorum alınacak oyuncuların 5 dakikalık kasetini bana yollasinlar takım bu kadar zarar girmez.. Bunu nasıl yapıyorlar nasıl ediyorlar insanın aklı almıyor..

Allahtan Şampiyonlar ligi on elemsinde çok kolay takımlar ile karşılaşıyoruz.. Sahadaki futbol futbol değil. Asıl gerekli bölgelere yapılmayan transferler..

Sevgili Okan geçen sezonu zar zor 1 fark ile kazandık.. 225 milyon euroluk takım kayseride mağlup olmaktan son anda kurtuldu.. Hala çıkıp sezon başı neden dersin..

Sportif başarı güzel paralar getirir. Söz konusu şampiyonlar ligiyse. Şans başarısı olmadıkça ehemmiyetle önemli yerlere iyi transferler yapilmadikca sportif başarı beklentim düşük..

Yatırım tavsiyesi degildir
    Geçen sezon en yakın rakibine gol yemeden 6 gol atarak şampiyon oldu neden bahsediyorsun ne 1 puan farkı...

5.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Benim demek istediğim ana hisse satıp rüçhan almak

Aradaki farktan kar etmek...
    GSRAYR 'yi 5.90₺ 'den alacaksın, sermaye arttırımına katılmışsın gibi ayrıca 1 ₺ daha ödeyeceksin. Eder 6.90 ₺.
    Peki, Kâr bunun neresinde ?

6. Sanirim yanlış yazdım. 1 puan fark değil. Bir çok maç 1 fark ile zar zor kazanıldı. Bunun aksini kimse iddia edemez..

Yazılarımı okursan gs in transfer önceliğinin başta orta saha sonrasında defans olduğunu en başından beri yazıyorum. Defans ve orta sahay gerek yok diyen triskadan spor muhabirleri şimdi çıktı lafıma geldi..

Futbolda iddialıyım. 5 dakika bir oyuncunun videosunu izeyim benim için yeterli. Okan dahil, yunus, Halil, olivera, berkan futbol anlayışımda düşünmeyecegim kişiler..

Tete denen topçusu izlemedim. Zahaya gelince benim çok sevdiğim oyuncu tipi değil. Eğer Zaha gibi bir oyuncun varsa gs in orta sahasının çok çok daha kaliteli olması elzemdir..

Futbolda başarıda 1 numaralı öncelik iyi kaleci, orta saha göbekte 2 tane kaliteli ofansif oyuncudur. Sonrasında 2 tane seri defans oyuncusu..

Oralara da oyuncu alınacak alınmasa da şans ile güzel kuralar geldi. Hele hele toreranin bile olmadığı orta sahada biraz diski takımlar şampiyonlar liginden ederdi takımı..

Okan kayseri maçından sonra hala sezon başı diyor. Taraftar geçen sezon da bir çok maçı diken üstünde izledi..

Bir teknik direktör futbolcuya herseyi ama herseyi çok net şekilde anlatacak. Çok basit çok yalın şekilde. Bu istenilen şeyler de doğru olacak..

Sacha boey şu an takımın en iyi oyuncusu. Bu oyuncuya geçen sene zorla git dendi. Kadro dışı bırakıldı. Sonra özür dile affedelim dendiği söyleniyor.. Sanirim bunun üzerine futboldan anlamak ya da anlamamak ile ilgili birsey konuşmaya gerek yok..225 milyon euro kadri değeri olduğunu söylenen bir takımın başından bu tür olaylar geçmemeli.. Ayrıca sasa boey bu 225 milyon euronun kesinlikle ama kesinlikle ederi en fazla olan oyuncudur.

Kimler geldi kimler gönderildi. Gelirken de gönderilirken bir çok hatalar yapıldı. milyarl üzerinde borcu var takımın. Sacha boey direkten döndü peki ya diğerleri!!

7.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    GSRAYR 'yi 5.90₺ 'den alacaksın, sermaye arttırımına katılmışsın gibi ayrıca 1 ₺ daha ödeyeceksin. Eder 6.90 ₺.
    Peki, Kâr bunun neresinde ?

Bi ara rüçhan 5.7 hisse 6.85 di o durumda satıp alan yüzde 2 gibi hisse sayısını artırır mı onu sormuştum...

8. bu hissenin fiyatın bölündükten sonra neden yükseliyor arkadaşlar ? bence hiç bir mantığı yok.. takım aynı takım, klüp aynı klüp, başkan aynı başkan, teknik direktör aynı, borç aynı borç. eee geriye ne kalıyor ? fiyatı psikolojik olarak düşük görünüyor değil mi ? aman algılara kapılmayın, sportif başarı yoksa hisse geldiği noktaya geri döner. yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 308/332 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •