Sayfa 20/40 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 153 - 160 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1. c) Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) paylarında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak
    yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki idari para cezasının(676.000) uygulanmasına karar verilmiştir.

Tahsin ALTUN tarafından Şirket sermayesinin
    %10’unu aşan payların Borsa’da satışı
    öncesinde Kurulumuzca onaylı pay satış bilgi
    formu düzenlenmemesi ve kamuya
    açıklanmaması
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

SPK bülteninden :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. tac ne olacakkk

4. panda çaktı geçti bi halt olacağı yok. Yinede Yatırım tavsiyesi değil beyler kendime kızdığım için yazıyorum. Tanrım neden "bu adam çok can yaktı dikkatli olun" tavsiyelerini görmezden geldim hala anlamıyorum

5. tactr 3 aylık kar:272,720 ... hisse ve şirket hakkında yazıdan başka herşey var sayfada 3 aylık rakamlar açıklanmış yazan yok ! doğrulukmu bu? şirketin neyine pandası çantası isteyen alır hisseyi isteyen satar burda boşa yazmaya ayrılan zamanın yarısı araştırmaya ayrılsa kimse kimseye boş bir şirket hissesi aldıramaz. samimiyetsiz ve bilgisis yazılarla yatırımcıları kör noktaya çekmek dürüstlük doğruluk değildir. çok bildiğini iddia eder gibi yazanlar biraz bilgi versin temeli olan yazılı dökümü olan. bunları yapamıyorsa o insan yalancıdır iki yüzlü münafıktır.sayfayı hisse.net'in amacına göre bilgi paylaşımı fikir alış verişi için kullanalım.

6. Bukadarcık karla tavana gidermi bilmem ama

panda diyormuşki tarla arazisi onay çıkabilirmiş

bu durumda bişeyler olur yoksa spekk bilir....

Sayfa 20/40 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •