Sayfa 35/67 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 534 madde; 273 - 280 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. Bu kağıt 4 yıl önce 1 dolara 5.40 arz olmuş. 8
    i görmüş 3.65 lerde geziyor.küçük yatırım cı yok gibi çok severim böyle kağıt ları. Millet in maliyet I 4.5-5.5 arası mi acaba

2. Hasan anası dururken danasini kovalama gel hedefe orada yardımcı olsunlar sana. Eğer istersen sana orada da bdayım sorularına cevap verebilir. Seykim hakkinda da burda kimse yok.hedef al demiyorum yanlış anlama seykim hakkin da sorularını orada da sorabilirsin diyorum

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Hasan anası dururken danasini kovalama gel hedefe orada yardımcı olsunlar sana. Eğer istersen sana orada da bdayım sorularına cevap verebilir. Seykim hakkinda da burda kimse yok.hedef al demiyorum yanlış anlama seykim hakkin da sorularını orada da sorabilirsin diyorum

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.
    komutan bir hissenin gitmesi için küçük yatırımcının olmaması lazim. Seykim de ky. Yok ve gitmeye musait. Kusura bakma biraz emükleyim sonra hedefede gelirim.

4. Bu seyitleri iki yıl önce almaya başladım 3 lira maliyetlim vardı ta ki patronun mal satacağı haberi gelene kadar. Bende 5 TL den çıktım. Seyitler 5 TL olan hisseyi Hedef e 2.70 den mi ne sattı. Sonra hisse 8 TL yi gördü. Bizde bakakaldik.Seyitlerin elinde kalsaydı düşünülebilirdi ama herşey beklenir artık.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 3.94 geçip 4 u zorlayacak mi bakalım

6. Trump in Gazze tweti borsa ve seykm i yıktı.4 u geçer diye düşünüyorum. Benim girdiğim kagit 3-4 ayda % 30-40 yapar.

7. Bugün 4.09 dan 43 bin lot spek virman yaptı. Sonra canı sıkıldı kendi koyduğu lotları 3.70 e taban çektirdi. Tekrar 4.05 e kadar aldı.ne yapmak istiyor bu spek. Borsa resmen çöktü. Bakalım ne olacak.

8. Bugün de acaba A kapital mi yine 65 bin lot alis satış yapti.Amacı ne A kapital in 50-60 bin lot alım yapıyor ama akşam kurum takası yine 200 binlerde.Değişmiyor. Bu kadar alımla 300 -350 bin lot olması lazımdı. Virman yapmasının amacı ne.

Sayfa 35/67 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •