Sayfa 31/903 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Hisselerin hazineye devri ihtimalinin azaldığını düşünüyorum. Öyle olsaydı fiyatlar bu seviyenin çok üzerinde olurdu. Bence asıl bizlere kazandıracak şey, bankanın holdingleşme için imha etmesi. Böyle bir durumda da burada söylenen rakamların daha altında ama hepimizi tatmin edecek bir tutar alacağımızı tahmine ediyorum.
    Tabii ki ytd
    Görüşünüze saygı duyuyorum...
    Ancak Milletvekili ve Ak parti grup başkanvekili Sn. Bülent Turan beyin "İş bankası meselesine meclis açılınca özel gayret göstereceğim" demeci vede Ak parti sözcüsü Ömer Çelik'in "CHP İş bankasını hazineye devretmelidir.." demeci varken hazineye devrin hala masada olduğunu anlıyoruz..
    Ve bu demeçler daha yeni yapıldı..
    Vede durup dururken kamuoyu önünde paylaşıldı..
    Geri alınan bir karar veya vazgeçilmiş bir süreç göremiyorum..
    Bence hisse fiyatı da gayet normal devam ediyor.Uzunca tatilde bile aşağıya salmadan hep alıcı bularak sağlam durdu..
    Artık BAHANE kalmadı.Meclis açılınca ilerleyen haftalarda gündeme geleceğini tahmin ediyorum...
    YTD...YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊⌛👊

3. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...is-bankasi-a-s

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Tahsili Gecikmiş Alacak Satışı
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yapılan ihaleler sonucunda, Bankamız takipteki krediler portföyünün 1.096.587.145 TL tutarındaki kısmını oluşturan alacaklarımız 32.400.000 TL'lik satış bedeli nakden tahsil edilmek suretiyle Efes Varlık Yönetim A.Ş., Hayat Varlık Yönetim A.Ş., Birikim Varlık Yönetim A.Ş. ve Doğru Varlık Yönetim A.Ş.'ye devredilmiştir.
    Son düzenleme : Istanbull; 25-09-2019 saat: 21:10. Sebep: Düzeltme

4. Geliyorum geliyorum bekle canım geliyorm

İş bankasından atraksiyon beklerdim şimdiye kadar. Bence kapalı kapılar arkasında bi işler dönüyor.
    1 milyar takipteki alacak ne yaw? Hisse başı 25 kuruş batık demek. Maşallah! Adamlar nerdeyse bir çeyrek karı boşa kürek sallamış.

6. Az kaldı hayatım ilacın hazırlanıyorr

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İş bankasından atraksiyon beklerdim şimdiye kadar. Bence kapalı kapılar arkasında bi işler dönüyor.
    1 milyar takipteki alacak ne yaw? Hisse başı 25 kuruş batık demek. Maşallah! Adamlar nerdeyse bir çeyrek karı boşa kürek sallamış.
    Yandaş almış ele gitmemiş

8. Lay lay loom galiba sevgilim işkur

Sayfa 31/903 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •