Sayfa 854/903 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Neyse ben zaten sana yazmıyorum. Yazılanları okuyan diğer üyeler takdiri yapacaktır
    ben taktirim marongoz=dünyalı

2.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Benim elimde 5 tane vardı. İmha yalanına inanacakları öngörüp kar elde etmek için almıştım. Ortalamam 1.000.000 civarı idi. Güzel kar ettim çok şükür. 1 tanesini de Show olsun diye tutuyorum
    Algıya devam diyorsun yani. Sende 5 tane falan yoktu, sen birileri alabilsin diye burada ortalığı karıştırmaya çalışan bir maşasın sadece.

3. Sende de 8-10 tane veya belki daha fazla olduğunu biliyorum. Ama satamadın. Bence kaçırdın fırsatı

4. Marslı dan dünyalıya tabanda on milyon adet hisse satışı var saat olmuş 17.58 tabandaki hisse sayısı durmadan artıyor . Devam eden alışlar çok düşük ,tabanın açılma sansı yok .elimizdeki hisseyi o an satmaya karar verdik.satabilirmiyiz.

5.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    İmha konusunu ciddi ciddi tartışabiliriz. Ama ciddi yazan yok. Hep rasgele suçlamalar. Yanlış yazılan şeyleri söylüyorum hemen saldırı. Ya kardeşim mail attık diyorsun. Ne cevap verdiler diyorum. Hakaret ediyor. Nasıl tartışabiliriz ki
    Hakaret etmiyoruz, görüneni söylüyoruz. Seninle neyi tartışacağım, açarsın bölünme tebliğini okursun, ortalama bir zekaya sahipsen zaten anlarsın. Bu fiyatlardan ky’nim aldığını düşünüyorsan tebliği okusan da bir şey anlamazsın.

6. Ya benim hissemi benden iyi bilen biri. Allah Allah. Aradan çıksan da ciddi bir muhabbet etsek şu imha konusunda

7. Ayrıca birileri alabilsin diye uğraşılacak bir durum yok ki. Perşembe 1 tane. Cuma 2 tane satılıyordu. Almak isteyen alırdı. Bunu göremiyor musunuz. Düşünemiyor musunuz. Bu kadar mi kör sağır oldunuz imha imha diye kendinizi kandırıyorsunuz. Psikolijide bu durumun yeri var gerçi. Ama bir nebze hazırlıklı olun diye yazıyorum

8. Tebliği biliyorum da. Kim bölünüyor?

Sayfa 854/903 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •