Sayfa 571/903 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    Mustafa 405
    Borsa simsarı
    Zg1453
    Yorumlar için teşekkürler.
    Vasiyet 1.madde: Nukut ve hisse senetleri şimdiki gibi işbankası tarafından nemalandırılacaktır.
    Bu maddeye rağmen nasıl bunca yıl hak sahiplerine hakları ödenmemiş gerçekten garip.İnsallah en kısa sürede haklarımız ödenir.Vasiyete aykırılıktır bu durum.
    Holdinglesme mı olur hazineye devir mı olur bir şekilde çözecekler bu problemi ... İşbankasının ayak bağı olan bu problem er yada geç çözülecektir.YTD.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elbet hak yerini bulacak elbet...

Ben kendi fikirlerimi beklentimi yazdim değerli hocam
    Ben 9 yildir bu hisselerdeyim...
    ben ve arkadaşlarım yıllar önce İŞ BANKASInin yapisindaki karmaşıklığı görüp hisseleri aldik ve biz hisselerimizi bankaya vermeye kararlıyız 😉
    Artık mızrak çuvala sığmıyor yakın zamanda bu sorun çözülür ve küçük yatırımcı tarih yazar...

TEKKEYİ BEKLEYEN ÇORBAYI İÇER👋👋👋

2. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir
    kimse yazdıklarıma bakıp gsza gelio işlem yapmasin...

3.  Alıntı Originally Posted by dersp2323 Yazıyı Oku
    Az sıklıklada olsada yazıyorum. Böyle elimiz kolumuz bağlı İşbankasının insaf etmesini beklersek ancak torunlarımız mürvetini görür. İşb zaten banka bir çoğunu topladı. İskura gücümüz yetmeyebilir. Ama bir araya gelirsek ne kadar isatr varsa toplayabiliriz. Toplamda zaten 1000 lot ve borsada 200 lot civarı hisse var. Bunun 100 lotunu el ele verip toplasak. Kurucu hisselerde hareketlenir. Türkiye de de bir redkit olayını gerçekleştirmek elimizde. Üstelik bu game stop gibi batık değil, 10 katı değerine de layık. Yani kimsenin elinde patlama riski yok. Sonuçta 100×250= 25-30 milyonluk bir sermayeye ihtiyacımuz var. Emin olun bırakın 100 lotu 20 lot alsak panik başlar.
    Hocam nasıl toplayacaksınız. İşkur bile alsat yapılan hisse ama işatr çok nadir satılır. zaten birkaç tane alındığında sahipleri uyanır ve gerçek değerinden satılmasını ister. Onun sahiplerinin daha toplu olduğu ve satmaya niyeti olmadığını düşünüyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by dersp2323 Yazıyı Oku
    Az sıklıklada olsada yazıyorum. Böyle elimiz kolumuz bağlı İşbankasının insaf etmesini beklersek ancak torunlarımız mürvetini görür. İşb zaten banka bir çoğunu topladı. İskura gücümüz yetmeyebilir. Ama bir araya gelirsek ne kadar isatr varsa toplayabiliriz. Toplamda zaten 1000 lot ve borsada 200 lot civarı hisse var. Bunun 100 lotunu el ele verip toplasak. Kurucu hisselerde hareketlenir. Türkiye de de bir redkit olayını gerçekleştirmek elimizde. Üstelik bu game stop gibi batık değil, 10 katı değerine de layık. Yani kimsenin elinde patlama riski yok. Sonuçta 100×250= 25-30 milyonluk bir sermayeye ihtiyacımuz var. Emin olun bırakın 100 lotu 20 lot alsak panik başlar.
    Az sıklıkla değil hiç yazma bence. Çok saçma konuşmuşsun. O olay redkit değil reddit. Ayrıca reddit sitenin adı, olay aslında wallstreetbets subredditinde gerçekleşiyor. Olayın adı hissenin adı olan "Gamestop" olarak adlandırılıyor. Böyle bir olayı hisse sahipleri yapmaya çalışsa SPK peşine düşer, ceza yer, hapislik olur. O yüzden bu kadar hassas konular fikrin yokken açıklamada bulunma. Hayallerde yaşıyor bazıları...

5. Neye dayanarak 2 hafta

6. Cool

Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    Bu günlerde İŞKur ve İŞB de oluşan ALIM FIRSATLARINI umarım içimizden birileri değerlendiriyordur..
    1 seneden bu yana 40 bin civarında dolaşıyor hatta bugün 37 bine düştü satım fırsatı verirse affetmeyecem.

7. Hic birşey olmasada birşeyler oluyor...

https://youtu.be/jAg9PyrgnEQ

8.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    Hic birşey olmasada birşeyler oluyor...

https://youtu.be/jAg9PyrgnEQ
    zaman kaybı. bişey anlatmamış pek.

Sayfa 571/903 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz