Sayfa 291/930 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sayın oralet osman yılbaşı 240 milyon değeri vardı.Bugün 245 milyon olmuş.3 ayda 5 milyon artış çok az.Vermeden almak Allaha mahsus kazanmadan nasıl dağıtacak.Ben ilk 3 aylık hatta 6 aylık karı geçen yılla kıyaslayıp değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.Bu işyatın portföy yöneticileri 3 ayda yüzde 2 karı nasıl becerdiler onu çözemedim cidden ))))))))
    eurobond alarak becerdiler

2. evet ben ilk alımlarımı yaptım 10,bin tl lik 84 ten

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    eurobond alarak becerdiler
    E o da garip dolar arttı eurobondun dolar getirisi var.3 aydır dönen faizler dolar olarak yüksek kar yazdılar.Ben anlamadım valla.Yoksa bende 30 yıllık eurobondlar var onlarda durum iç açıcı değil cidden.Eurobondu alıp satmazsan sadece kupon faizlerini alırsan insan yüksek dolardan bozup seviniyor.Beklersen mesele yok da 30 yıllıkların nominal değerleri fed faizi arttırdıkça düşüp duruyor.. işyatın elindekiler kısa vadeli ,ben anlamadım cidden.

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    evet ben ilk alımlarımı yaptım 10,bin tl lik 84 ten
    Kalvin erken daha.)))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E o da garip dolar arttı eurobondun dolar getirisi var.3 aydır dönen faizler dolar olarak yüksek kar yazdılar.Ben anlamadım valla.Yoksa bende 30 yıllık eurobondlar var onlarda durum iç açıcı değil cidden.Eurobondu alıp satmazsan sadece kupon faizlerini alırsan insan yüksek dolardan bozup seviniyor.Beklersen mesele yok da 30 yıllıkların nominal değerleri fed faizi arttırdıkça düşüp duruyor.. işyatın elindekiler kısa vadeli ,ben anlamadım cidden.
    daha önce detaylı anlattım. faizler yükselirken eurobond karlı bir yatırım değildir. zaten sonuç ortada. bu yıl fazla bir şey beklememek lazım. ama faizler düşüşe geçtiğinde yokuş aşağı tam gaz gidecektir

6.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    evet ben ilk alımlarımı yaptım 10,bin tl lik 84 ten
    nisan ayında .81 - .82 görürse ilk kısım alım yapılabilir diye düşünüyorum. Bu uzun bir maraton, satmadan beklemek gibi almadan beklemek de sabır işi ve sabır kazandırır.

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    daha önce detaylı anlattım. faizler yükselirken eurobond karlı bir yatırım değildir. zaten sonuç ortada. bu yıl fazla bir şey beklememek lazım. ama faizler düşüşe geçtiğinde yokuş aşağı tam gaz gidecektir
    Yokuş yukarı demek istediniz sanırım.Faizler artık öldür allah düşmez ki memleketin hali ortada.O zaman bunlar portföyde yatırım tercihlerini değiştirmeli yoksa durum sıkıntılı.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Kalvin erken daha.)))))
    olsun nakıt vardı elimde 10 binlik sorun değil,diğer kâğıtlara zıplayıp duracağıma bunda dursun çarşamba da temettüyü alırız sonra bizim dükkanda ayın sonunda yatırır maaşla temettüyü hepsini toplar basarız işyata ondan sonrası her ay maaşla alım yaparım.işte benim de stratejik planım.isterse altlara gitsin maaşla toplarım artık.sorun yok yani.ama çiftlik bankta temettü veriyormuş her ay sonra kesmiş vermeyi sonrada kaçtı tosuncuk.işleyis bunun tarım versiyonu gibigeldi bana.

Sayfa 291/930 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •