Sayfa 337/930 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    merkezin faiz artırması yada artırmaması işyatı nasıl etkiler ( borsa tümü yada endeks hariç ) sadece işyat için soruyorum ?
     Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Faiz geliri artar.tahvil geliri azalır.
    faiz beğenilmez ise döviz artışı sürer.buda eurobond gelirinin artması demektir.isyatin elinde bunların hangileri nekadar var bunu siz biliyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    faiz beğenilmez ise döviz artışı sürer.buda eurobond gelirinin artması demektir.isyatin elinde bunların hangileri nekadar var bunu siz biliyorsunuz.
    kardesim benim grafikleri kes yapıstır yapma dilersen analiz ederim

Geçen ki hareketin nedenini arıyorum grafik varsa özellikle dolar hayrına yapıştır

4. çizmisken işyat grafiğini atmazsam içim rahat etmezzzzz

5. bu ne iş hep alışşş

Alıntı Originally Posted by metalicaa Yazıyı Oku
    grafik sert bir yukarı yükseliş diyor.kurla direnç değişse de 0.9 TL kirilirsa sert bir yükseliş yapabilir.arkadaslar bu temettü hissesi tarihinde böyle bir yükseliş yapmamış desede hayvanat bahçesinde bazı aslanlar bakıcısını yiyor ya aslan aslandir sonuçta.buda kafeste bir hisse.teknik analiz kuralını işleyebilir .bence de zor ama zaten temettü geliri için bekliyoruz.bu olasılıkta bir köşede dursun.sonuc: evelki hafta olan 0.98 hareketi bu yükseliş hareketine öncü olabilir.her ne kadar temettü dagitsada döviz bazında yerinden saymış.en azından döviz kaybını telafi etmek isteyebilir.%100 yükseliş potansiyeline aday. Yat.tav.degil.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    grafik sert bir yukarı yükseliş diyor.kurla direnç değişse de 0.9 TL kirilirsa sert bir yükseliş yapabilir.arkadaslar bu temettü hissesi tarihinde böyle bir yükseliş yapmamış desede hayvanat bahçesinde bazı aslanlar bakıcısını yiyor ya aslan aslandir sonuçta.buda kafeste bir hisse.teknik analiz kuralını işleyebilir .bence de zor ama zaten temettü geliri için bekliyoruz.bu olasılıkta bir köşede dursun.sonuc: evelki hafta olan 0.98 hareketi bu yükseliş hareketine öncü olabilir.her ne kadar temettü dagitsada döviz bazında yerinden saymış.en azından döviz kaybını telafi etmek isteyebilir.%100 yükseliş potansiyeline aday. Yat.tav.degil.
    Sayın boran daha önce de yazdım.Bu hisse öyle bir hisse değil.3 4 ay yatar gider, sonra hareket ılımlı bir grafikle yukarı doğru başlar.Ters hareket yapan ya da yapmak isteyen, spek falan da dayak yer gider.Olsa çok iyi de dediğiniz bu kağıtda olmaz.

Sayfa 337/930 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •