Sayfa 582/930 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. saol kardeş...

2.  Alıntı Originally Posted by scantek Yazıyı Oku
    https://www.investopedia.com/investi...vidend-stocks/
    Listede aylık veren hisselerle ilgili bir yazı bulabilirsiniz. Avrupa da aylık pek görülmemekle birlikte, her çeyrek temettü veren pek çok şirket var. Örneğin size komşu Hollanda da bu iş Almanya dan daha yaygın. Detayına girmeyeyim ancak Alman muhasebe sistemi şirketlerin gardını yüksek tutmaya zorlayan bir sistem.
    Bizde de bu işler yılda bir tören/seremoni/angarya edasıyla yapılır. Muhasebe/finans departmanları Için tıpkı sene sonu stok sayımı gibi "kıl-tüy" katagorisindedir. Bu işi her çeyrek yapalım denirse yönetim kurulu toplantısında isyan çıkartirlar. Oysa en başta gayrimenkul sektörü için (düzenli ve planlı kira gelirleri) Neredeyse olmazsa olmaz denilecek kadar önemli bir marketing aracıdir,temettü.
    (Mobilden yazdım, devrik cümleler için özür)
    Selamlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle kaynak göstererek teknik yazanlara bayılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kimse yok galiba

Alıntı Originally Posted by NPN Yazıyı Oku
    Kimse yok galiba
    Buradayız her daim de uzun vadeciyiz, her gün hisse değerine bakmıyoruz artık. Su akar yolunu bulur nasıl olsa
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Buradayız her daim de uzun vadeciyiz, her gün hisse değerine bakmıyoruz artık. Su akar yolunu bulur nasıl olsa
    Esra abla merhaba , kendi sitende ISYAT ile ilgili yazı yazmayı düşündün mü hiç ? Temettü emekliliği düşünenler için belki yardımcı olacaktır . Naçizane tavsiyemdir

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Esra abla merhaba , kendi sitende ISYAT ile ilgili yazı yazmayı düşündün mü hiç ? Temettü emekliliği düşünenler için belki yardımcı olacaktır . Naçizane tavsiyemdir
    ISYAT, CRDFA, TSKB vb. hepsinin analizini paylaşacağım en kısa zamanda. Siteye düzenli yazı eklemeyi düşünüyorum. Portföy gelişimimi de paylaşacağım nasipse orada.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7. güncel veri: 247,329,983.88 // 1.540044

8. güncel veri:247,937,079.89 1.543824

Sayfa 582/930 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •