Sayfa 61/105 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 481 - 488 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Alyatci kardes sen de bjr kagit solede onu alalim😊bizim gerceklerle isimiz..rodi ye baksan anlarsin dicem ama...sende haklisin boşver...

2. Alyatci kardeş bu RODI sana kapak olsun bugun ..😂😂😂 tabi anlarsan ya...

3. merak ediyorum bizi begenmeyenler ne yazacak..birkerede yigidin hakkini yigide verin😊 dsha ne yapacsk rodi..bans yazdinizda..peki sizin yazılarınızı okuyup da almakdan vazgeçenler ne olacak..bu zh degilmi😊

4. rodi alanlara katkimiz olduysa ne mutlu..ssdece dua edin yeter😊😊alamayanlarda taşlasın bizi artik..

ahmet kardeş önce tebrikler..inandın..oldu....
    ama adam tahtada korkak...
    kendi satışlarını kaldırarak la olmaz...
    sonra kaldırdığın kademelere 50 lor 25 lot alış yaz...yemez kimse...
    kim çizer ki.yukarıları kendinden başka...çok mu kıymetli mal....yo....
    adam birde kendini öyle açık ettiki...işi zor...malı devredemesi...ekstrada kar güzel ammma...

birde böyle yaparsa bu sefer brüt takasla kurtulamaz...
    cemaş a yaptıkları gibi tek fiyat uygulaması gelirse yazık eder hisseye..
    bak bugün bültene kap a 7 -8 senede tedbir gelmiş...

7. tsk tebrik icin bizimki latife olsun snap kardes..5250 20000 lot 5420 ye 6000 lot 5500 de 3600 lot5600 4000 lot tek swferde alindi..cemasla mukayese biraz hatali olur..rodinin mali toplu..hatayi surda yapiyosun..piyasada satmaya lot yok.mali devretme zor demissin niye zor olsun..bir fon bulur..bu kadar mali sana bana satacak hali yok ya😊görüşüm ü sorarsan.sana daha ilk basda yazdim hatirlarsan..hisse yılbaşında b grubuna cekilecek..birde yabanci bir fon ortak olabilir..rodi kotu bir sirket degil..bu kendi gorusum..brut girerse ..girdi gorduk daha saglam cikti..

8. birde derya kardeşe tsk ederim..başindan beri bize inandı saolsun..laf aramizda fena kazanc elde etmedi😊

Sayfa 61/105 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •