Sayfa 129/308 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Patron Salih Bezci hisse satmış, biraz moral bozucu esasında...
    Defter değerinin yarısından bile daha ucuza neden satarlarki. Birşeyler dönüyor ama anlayamıyoruz. Özgyo da da aynı durumlar yaşandı. Patron 1,50-1,60 TL. arasında milyonlarca lot sattı. Satıştan 5-10 gün sonra hisse 2,07 TL. lere fırladı.

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Özgyo da da 10 gündür patron milyonlarca lotunu 1,60 dan sattı. Şimdi fiyat 2,07
    10 gün sonra 7 mi olcak diyosun

3.  Alıntı Originally Posted by deep voice Yazıyı Oku
    10 gün sonra 7 mi olcak diyosun
    Öyle birşey demiyorum ama özgyo daki o patron satışlarından sonra hissenin 1,40 TL. lere kadar inip oralarda kalacağını düşünüyordum.Sonuç , tam tersi oldu. Borsada mantık hiç işlemiyor. Bizim bilmediğimiz birşeyler dönüyor. Anlam veremiyoruz.Özgyo daki durum bizimkinde de olur inşallah deyip beklemeyi düşünüyorum.

4. Bugünlük düşüş daha sonrasında hızlı bir çıkış beklentim var. Çünkü böyle savaş ortamında patronlar bile kar zarar hesaplamasını iyi yapıp hisseye hareket katmak için bu yola başvuruyorlar. O yüzden ekrana bakmamayı başarırsak zarara girmeyiz kendi kanaatimce. Ayrıca bu noktalar iyi bir alım fırsatı olabilir. Ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. özgyo yu bilmem.
    Fiyat aşırı yükselirken patron az da olsa mal çıktıysa..temettü de büyük ihtimalle düşüklük görünüyosa
    düşüşten farklı birşey düşünemem ben..(ha birde satış hikayesi var o nezaman olur olur mu,kaç tl den olur bilmem ,temettü öncesi olursa ne tarafa gider bilemem)
    temettünün neden az geleceğini önceki sayfada öngürümü paylaştım

satis öncesine borsa değerinin yükselmesinin önüne geçmek icin teknik bir islem de olabilir ,
    80 bin lot devede kulak çünkü.
    Bir yandan paylarını satmak ici danışman tutacaksin bir yandan borsada 0.45 pddd inden satis yapacaksın.
    yemezler

7. Boyna satıyorlar. Her dakika işlem oluyor. Sanki hisse zarar açıkladı.Bu işte bir terslik var ama sebebini tahmin edebiliyorum gibi.. Büyük yükseliş öncesi son bunaltmalar. Millet satıp çıksın diye.

8. Bu gün böyle olsun haftaya filmin keyifli kısmını izlicez inşallah. Ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 129/308 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •