Sayfa 169/308 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. Lightbulb

ne yazıktır ki bu hisse ölü taklidi yapıyor veya gerçekten öldü!! hissede hiç hareket yok ve hacim müthiş derecede düştü. elimdekileri zor bela sattım. son 1000 lotum kaldı. temettü için almıştım. banka 25 veriyor. panora ne verecek ?

2.  Alıntı Originally Posted by cevlaz Yazıyı Oku
    ne yazıktır ki bu hisse ölü taklidi yapıyor veya gerçekten öldü!! hissede hiç hareket yok ve hacim müthiş derecede düştü. elimdekileri zor bela sattım. son 1000 lotum kaldı. temettü için almıştım. banka 25 veriyor. panora ne verecek ?
    Hisse DNR .... Do Not Resuscitate...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. bu sene ne verecek demişsiniz 55 kuruş verecek...eski ortaklar için banka faizine yakın hatta fazla...sadece 1 yıl olarak bakmayın olaya...ben biriktirmeye devam ediyorum keşke 4 altına verseler...

4.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu sene ne verecek demişsiniz 55 kuruş verecek...eski ortaklar için banka faizine yakın hatta fazla...sadece 1 yıl olarak bakmayın olaya...ben biriktirmeye devam ediyorum keşke 4 altına verseler...
    Ben de ilave alım için 4'ün altını bekledim ama olmadı. Bu hisse neresinden baksanız nispeten yüksek temettü ödüyor ve bu
    kriz-kaos ortamından fazla yara almadan çıkacak az sayıdaki hisseden biri. yakından takibe devam..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu sene ne verecek demişsiniz 55 kuruş verecek...eski ortaklar için banka faizine yakın hatta fazla...sadece 1 yıl olarak bakmayın olaya...ben biriktirmeye devam ediyorum keşke 4 altına verseler...
    benim 2019 temettü beklentim 60 kuruş, 2020 martta ise 75-80 bant aralığında bekliyorum. Burda en önemlisi doluluk faktörü olacak kanımca...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün 4 TL'nin altını gördü. Ben fakire de biraz nasip oldu. Sn. thinktank'ın tahmini doğru çıkar da 60 kuruş temettü alırsam temttü verimliliğim % 15 olacak.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bugün 4 TL'nin altını gördü. Ben fakire de biraz nasip oldu. Sn. thinktank'ın tahmini doğru çıkar da 60 kuruş temettü alırsam temttü verimliliğim % 15 olacak.
    sayın ekfuture, çok basit bir hesap yaptım, sizinlede paylaşayım. 3.00 TL Euro tavan kur uygulamasında temettü 50 kuruş idi, 2018 de tavan kuru 3,60 TL ye çektiler, % 20 artışa denk geliyor, buda 60 kuruşa işaret ediyor.

2 ocak 2018 Euro kuru 4,50 TL yani en kötü dövizden TL ye geçiş bu rakkamdan gibi, buda 2019 için % 25 ilave artış demek, 2020 temmetüsü 75 kuruş gibi gözüküyor...

Umarım tahminim doğru çıkarda hepimiz için iyi olur. Yatırım tavsiyesi değildir...

Saygılarımla...

8.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    sayın ekfuture, çok basit bir hesap yaptım, sizinlede paylaşayım. 3.00 TL Euro tavan kur uygulamasında temettü 50 kuruş idi, 2018 de tavan kuru 3,60 TL ye çektiler, % 20 artışa denk geliyor, buda 60 kuruşa işaret ediyor.

2 ocak 2018 Euro kuru 4,50 TL yani en kötü dövizden TL ye geçiş bu rakkamdan gibi, buda 2019 için % 25 ilave artış demek, 2020 temmetüsü 75 kuruş gibi gözüküyor...

Umarım tahminim doğru çıkarda hepimiz için iyi olur. Yatırım tavsiyesi değildir...

Saygılarımla...

hergün 5 10 kademe geri gidiyor. hala iyi diyenler var. yön 3.30 gibi ama temettü hesaplayana kadar şu anda faizlerde aynı . o ne olacak _? bu sene verdiği temettü zaten pekte iyi değildi. hisse ölü taklidi yapıyor

Sayfa 169/308 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •