Sayfa 177/308 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. 3 aylık karımız artarak devam edecek demektir euro tavan kurundan dolayı...zaten yakında 12 aylık bilanço açıklanacak güzel bir temettü bizi bekliyor hayırlısıyla...

2. borsa hastası var instagramda adam pagyo 10 lira olabilir dedi gülelim mi ağlayalım mı. temettü hissesi bu. nerede 10 lira olacak !!!

3.  Alıntı Originally Posted by cevlaz Yazıyı Oku
    borsa hastası var instagramda adam pagyo 10 lira olabilir dedi gülelim mi ağlayalım mı. temettü hissesi bu. nerede 10 lira olacak !!!
    Olsa hani de fena olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Panora yi ziyaret eden arkadaslar arada bir gorduklerini yazsalar (kalabalik mi, bos dukkan var mi vs.) biz de bilgilensek cok iyi olur. Yurtdisinda yasiyorum, o nedenle surekli ziyaret etme imkanim yok. Benim gibi Ankara disindaki yatirimcilar icin oraya giden arkadaslarin yorumlari cok faydali olur diye dusunuyorum. saygilar.

5.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Panora yi ziyaret eden arkadaslar arada bir gorduklerini yazsalar (kalabalik mi, bos dukkan var mi vs.) biz de bilgilensek cok iyi olur. Yurtdisinda yasiyorum, o nedenle surekli ziyaret etme imkanim yok. Benim gibi Ankara disindaki yatirimcilar icin oraya giden arkadaslarin yorumlari cok faydali olur diye dusunuyorum. saygilar.
    Geçen hafta cuma günü akşam üstü Panoradaydım, beni hayrete düşürecek oranda eli torbalı kalabalık vardı, boş bir iki tane dükkan gözüme çarptı. Üst kattaki Fast Food Court dolu idi! Dokuz ay evvel açılan bir dükkanın müdürü ile kısaca ayak üste sohpet ettik, durumun ılımlı bir iyileşme gösterdiğini fakat beklentilerinden düşük olduğunu söyledi (herhalde Ağustos 2018 açıldı). Ziyaretçi ortalamasının çok üstünde bir güne ve saate denk geldim diye içimden geçirmedim değil...

Saygılarımla...

6.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Geçen hafta cuma günü akşam üstü Panoradaydım, beni hayrete düşürecek oranda eli torbalı kalabalık vardı, boş bir iki tane dükkan gözüme çarptı. Üst kattaki Fast Food Court dolu idi! Dokuz ay evvel açılan bir dükkanın müdürü ile kısaca ayak üste sohpet ettik, durumun ılımlı bir iyileşme gösterdiğini fakat beklentilerinden düşük olduğunu söyledi (herhalde Ağustos 2018 açıldı). Ziyaretçi ortalamasının çok üstünde bir güne ve saate denk geldim diye içimden geçirmedim değil...

Saygılarımla...
    Sn thinktank, cok tesekkurler. Verdiginiz bilgiler bizim gibi uzun vadeli yatirimcilar icin col onemli. Saygilar.

7. Ankara'da panora' ya bir kere yatırım yapma düşüncesi ile bir aksam gittim.

Ankaralı arkadaşlar daha iyi yorumlayabilirler belki ama avm için benim düşüncelerim oldukça bozitif. Avm yi üst gelire hitap eden dükkanları ve konumu ile oldukça beğendim. Çevresinde inşa edilen avm ler Panora'nın kalitesine ulaşamaz durumda. Yeni dönem müteahit avm lerine kıyasla inşaat kalitesi oldukça yüksek , karşısındaki avm yeni olmasına rağmen dökülüyor ve çok ufak. Panora'nın uzun yıllar boyunca da konumu itibariyle çekim merkezi olmaya devam edeceğini düşünüyorum. Kalite olarak İstanbul daki Akasya avm kalitesinde diyebiliriz..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. rica ederim... her zaman...

Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Sn thinktank, cok tesekkurler. Verdiginiz bilgiler bizim gibi uzun vadeli yatirimcilar icin col onemli. Saygilar.

Sayfa 177/308 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •