Sayfa 92/308 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 729 - 736 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. Balina , bugünlerde , hisseye talep yok , borsa çıkıyor bu çıkmıyor gibi bir algı yerleştirmeye çalışıyor ve çalışacaktır.. Bence ,bunu fırsat bilip alım yapmak lazım. Bir gece ansızın gelebiliriz hesabı hissemiz bir gündüz ansızın zıplayacaktır. Sabırla beklemek lazım. En fazla 1 ay bu işkence sürebilir. Sonrası , burası bayram yeri olacak inşallah.

2. 1600 puan yükselen ve hisselerin çoğunun yeşil yani pirimli olduğu şu anlarda , hiç artmadan , ayni fiyatta sürünen , işlem hacminin çok düşük olduğu bir hissede beklemek ne büyük bir azap. Ama beklemek lazım. Hiç ummadık bir anda güneş , kara bulutların dağılmasıyla ortaya çıkacaktır. Sabır , sabır.

3. Benim pagyo yu 4,33 TL. den aldığım 2 ocak 2018 de İŞ-C hissesi 7 TL. idi , şu an 8 TL. Pagyo ise 4,51 TL. Yanlış yatırımın bir örneği işte. Speğin keyfini bekliyorum. Ben bu hatayı hep yapıyorum. Sabrım iyice taştı. Borsanın rekor üzerine rekor kırdığı şu günlerde hisse 4,50 lerde sürünüyor.
    Son düzenleme : By Akıl; 26-01-2018 saat: 17:35.

4. Buralar ıssızlaştı iyice

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Metronun maliyetinin çogunlugu kabaca 4-40 ila 4.80 arasında diye tahmin ediyorum. Daha düne kadar 5-10 bn lotla günü tamamlıyan hissede yüksek işlemler dikkat çekici. Kısaca metronun maliyet fiyatı çokta aşşalarda degil. Bu hisseden okadar alış yaparak bu fiyatlardan çıkmalarının mümkünatı yoktur. Kısaca çıkış ort. 4.60 fiyat olarak alırsak enaz 9,00-10,00 liralara kadar taşıyarak yadire yedire 7.00-7.50 gibi ortalamalardan çıkabilsin. Bize, limon kasalarının üzerinden hisse alıp satan ustalarımız öyle ögretmişti. Bugün 5.03 den biraz pozisyon açtık. Hedef fiyatım 8.00-9.00 arasıdır. Ayrıca tahtada galip varsa çok astronomik rakamlarda görülebilir. Y.t.d.
    Yazdıkların mantığa uygun , ben de 5,50 TL. leri görüp de sonra 4,52- 4,20 TL. lere düşüşü sırasında 4,33 TL. ortalamayla bir miktar mallandım.3 ocak 2018 de aldım. Ogünden bugüne bahsettiğin senaryonun gerçekleşmesini bekliyorum. Hareket bir hayli gecikti. Diğer hisselerin çıkışlarını gördükçe bu bekleyiş baya azap verir hale geldi. Ayrıca artık yazmıyorsun , yaz da , biraz moralleneyim.Zaman zaman şeytan başka hisselere geç diye dürtüklüyor. Ama , satarsam , pişman olacağıma da eminim. Bu gel git ler arasında debeleniyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Yazdıkların mantığa uygun , ben de 5,50 TL. leri görüp de sonra 4,52- 4,20 TL. lere düşüşü sırasında 4,33 TL. ortalamayla bir miktar mallandım.3 ocak 2018 de aldım. Ogünden bugüne bahsettiğin senaryonun gerçekleşmesini bekliyorum. Hareket bir hayli gecikti. Diğer hisselerin çıkışlarını gördükçe bu bekleyiş baya azap verir hale geldi. Ayrıca artık yazmıyorsun , yaz da , biraz moralleneyim.Zaman zaman şeytan başka hisselere geç diye dürtüklüyor. Ama , satarsam , pişman olacağıma da eminim. Bu gel git ler arasında debeleniyorum.
    bu balinadan sana ekmek yok galiba arkadaş.

7.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Citi 352.000+ deu 206.000 toplam=506.000 başlangıç için iyi yeter ki arkası gelsin. Síğ hisse biner biner bile zor alınıyor..çok ucuz bir hisse borcu yok gibi , haziran ayında sıfırlar gibi..kasada nakitler de artıyor..yalnız yeni bir proje yatırım yok.ters yazdım galiba
    yukarıda hata yapmışık toplam 558.000 olacaktı
    Bugün ise,
    Citi 206.000+ deu 388.000 toplam=594.000
    bir ara citi 236.000 deu 360.000 iken sonuç yukarıdaki gibi oldu, paslaşmaya devam

8. Hareket yakın gibi aşağı verdiğine göre son dökme hareketi olabilir..Tutmayın bizi düşüyoruz...

Sayfa 92/308 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •