Sayfa 179/308 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. Ortaklara hayırlı olsun.

2. % 13 temettü verimi. Allah bereket versin.

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    temettü hayırlı olsun, hisse ne yapar
    Sayın pasha, bu yaşadığımız krizi kendi adıma yorumladığımda, likitide krizi, şirket ve şahıs borç krizi, faize duyarlı sektörlerin içinde bulunduğu kriz, vb... gibi bir durum ortaya çıkıyor. Hal böyle iken, şirketler ve şahıslar likiditeye ulaşmak için satılabilirlik faktörü ön planda, bu duruma en güncel örnek Ülkerin Godivanın en verimli ve karlı birimlerini satması...

Faize duyarlı gayrimenkul, araç gibi sektörlerde makul fiyatlarda arz talep oluşmuyor, burda sıcak paraya ulaşmak zor... İhtiyacını karşılamanın en kısa yollarından biride hisse senedi satmak, çünkü likit...

Bu ortamda
     Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    hisse ne yapar
    sorusuna ben kendi adıma bir cevap veremiyorum...

Saygılarımla...

4. sayın thinktank, değerli yorumlarınız için teşekkürler, bu hisse esasından uzun vadeli alınacak bir hisse ve at sepete yapacaksın, sonuçta temettü veriyor, gelişmeler hakkında bize bilgi verirseniz çok memnun oluruz, çok değerli bir arkadaşa benziyorsunuz, yazılarını çok kaliteli, sizi PAGYO başlığı altında takip etmek isterim her zaman, çok teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sayın pasha, bu yaşadığımız krizi kendi adıma yorumladığımda, likitide krizi, şirket ve şahıs borç krizi, faize duyarlı sektörlerin içinde bulunduğu kriz, vb... gibi bir durum ortaya çıkıyor. Hal böyle iken, şirketler ve şahıslar likiditeye ulaşmak için satılabilirlik faktörü ön planda, bu duruma en güncel örnek Ülkerin Godivanın en verimli ve karlı birimlerini satması...

Faize duyarlı gayrimenkul, araç gibi sektörlerde makul fiyatlarda arz talep oluşmuyor, burda sıcak paraya ulaşmak zor... İhtiyacını karşılamanın en kısa yollarından biride hisse senedi satmak, çünkü likit...

Bu ortamda sorusuna ben kendi adıma bir cevap veremiyorum...

Saygılarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    sayın thinktank, değerli yorumlarınız için teşekkürler, bu hisse esasından uzun vadeli alınacak bir hisse ve at sepete yapacaksın, sonuçta temettü veriyor, gelişmeler hakkında bize bilgi verirseniz çok memnun oluruz, çok değerli bir arkadaşa benziyorsunuz, yazılarını çok kaliteli, sizi PAGYO başlığı altında takip etmek isterim her zaman, çok teşekkürler.
    Teveccühünüz, sadece fikirlerimi yazarak paylaşıyorum...

Saygılarımla...

6. 1000 lotum var 5727 bu temettüyü net mi alacağız yoksa kesinti olacakmı? Sayın think ak merkez net veriyor bunu bilmiyorum.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. selam

1000 lotun varsa, 572 TL alırsın, net geçer eline

Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    1000 lotum var 5727 bu temettüyü net mi alacağız yoksa kesinti olacakmı? Sayın think ak merkez net veriyor bunu bilmiyorum.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 4,40 larda işlem görüyor...

Sayfa 179/308 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •