Sayfa 127/416 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Ey cemaat yasiyormusunuz

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Temettü gününe kadar toplamaya çalışıyoruz. 38in altında mal satan arkadaşlara teşekkürler...

Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

3. 37.9 dan 4 tane verdi

4. POLTK - Politeknik Metal

Şuan için borsada korkmadığım bir elin parmağını geçmeyen hisselerden biri de portföyümde bulunan politekniktir.

Hisse şu olumsuz ekonomik konjonktürde ve düşüşü mutlak olan borsada sığ olmasının, nakit varlığının, pozitif ekonomik görünümünün avantajını kullanıyor. Ne alım fırsatı veriyor ne satım stabil şekilde belki de yukarı fırlayacağı günü bekliyor(bilanço,yatırım,a grubuna alınması,bedelsiz,temettü hikayeleri...)

Yani anlayacağınız yatırımcısına korkma ben uzun vade hissesiyim beni elinde tut diyor. Şuan portföyümde beni satmya yöneltmeyen tek hisse poltk.. Bunlar tamamen şahsi fikrim olup yatırım tavsiyesi değildir. Bir süre daha bu stabillikte girmesi tekrar tekrar alımlar yapmama katkı sağlayacaktır. Bugünkü düşüşten ben de biraz aldım.

Heyecanla ilk bilançoyu bekliyorum. İyi olmasını umut ediyorum.

5. Bilanco en son aciklabma tarihi

Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Bilanco en son aciklabma tarihi

Bilanço gönderme son tarihi 27.08.2008.
    Ancak bundan önceki her tarihte de gönderebilir.

Bir de bilançodan önce bilgi sahibi olmamızı sağlayan, mali otoriteye verilen mali tablolar var.
    Sanırım bu da 14 Ağustos civarı gelebilir.

7. Coventya'nın etkisinin yavaş yavaş görüleceğini düşünüyorum bu nedenle ciro başta olmak üzere karlılıkta artış bekliyorum. Kurdaki artış neticesinde 6-8 mn TL arası kar gelirse iyi olur çünkü uzun vadeli hedeflere gitmesi için daha fazla kara ihtiyacımız var.

Alıntı Originally Posted by heybeliada Yazıyı Oku
    Coventya'nın etkisinin yavaş yavaş görüleceğini düşünüyorum bu nedenle ciro başta olmak üzere karlılıkta artış bekliyorum. Kurdaki artış neticesinde 6-8 mn TL arası kar gelirse iyi olur çünkü uzun vadeli hedeflere gitmesi için daha fazla kara ihtiyacımız var.
    Şirket finansallarını beğeniyorum ancak şirketin bilgi paylaşımı sıfır.
    Yatırıma başladık diyorsun, neredeyse 5-6 olmuş hala üretime geçti mi devam mı ediyor hala bilmiyoruz.
    Malesef.

Sayfa 127/416 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •