Sayfa 188/416 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Hocam bu hisseler büyüme hisseleri... gedza da takibimde mesela ama elimde yok. Aynı şekilde yakalayıp da tutamadığım seykm var mesela; büyüme potansiyeli olan şirketleri arayıp bulmayı seviyorum. Ama bunlar henüz rüşdlerini ispatlamadılar bu yüzden portföyde ignorable bir oranda taşımak lazım. 10 sene sonra Allah ömür verir de görürsek anlatacak hikayemiz olur. Sebat etmek şartıyla elbette... SUMAS vs POLTK ne pair trade yapılacak ne de gereğinden fazla odaklanılacak hisseler ama illa odaklanacak olsaydım açık ara poltk derdim.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2. Mensuk beye katılıyorum, şu anda politeknik biraz ölü bir yatırım, bütün parayı buraya bağlayıp ruh halini bozmaya gerek yok, yatirimimi ben şahsıma çeşitlendirdim politeknik ise gözümde adam olacak çocuk ileride o yüzden beni hirpalamayacak kadar bir yatırım yaptım. Bir egeen hikayesi yazar mı diye aldım unuttum. Ha ara ara da düşüşlerde lot artiriyorum

3. Herhangi bir hisseyi portföyün tek hissesi olarak taşıyanlar, çok büyük risk alıyorlar. Önerim, en az 5, en fazla 8 ( 8 den fazlası derinliğin azalmasına sebep oluyor ) olacak şekilde bir portföy oluşturulmasıdır.
    Koşullar bazen senaryomuzla çelişecek ve hisselerin umulmadık satışlarına şahit olacağız. İşte bu durumlar için, elimizdeki diğer hisselerin varlığı, portföyümüzün görece dengede olmasına olanak sağlayacaktır. ytd

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4. Batu bey çok haklı eskiden ben de fanatik aselsan toplardim ama hata yapmışım tek senetle şimdi güzel bir portföy tasiyorum, biri düşerken diğeri denge sağlıyor ve kazancta daha istikrarlı oluyor dramatik zararlardan korunmuş oluyorum.

Bazı şirketlerin genel kurul tarihleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Bu kadar düştüğüne göre iyi bir haber gelecek... Geçen gün de böyle oldu.. temettü kararı geldi... bakalım kapanışta bir ses çıkacak mı?...iyi haber gelirse artık şüpheleneceğim iyice... içeriden birileri haber alıyor diye...ytd değildir..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Halk yatırım çıldırdı..fk oranı tozuttu

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Özcan bey politeknik e baskı had safhada geçenlerde bir arkadaş bahsetti ortada dolanan serseri lotlardan sanırım spek bunları usul usul kaldırmadan topluyor. Borsa böyle cosarken eminim bazı arkadaşlar hazır karda varken satıp diğer kağıtlara gidiyordur. Bu da spegin işine gelir.

Sayfa 188/416 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •