Sayfa 273/416 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Bir şey sorayım
    Bir hissemi sattım hemen onun yerine poltk almaya kalktım.. Hesapta keş para olması zorunlu imiş alamadım.
    Peki poltk satsam sonra aynı gün tekrar poltk almak istesem alamayacak mıyım.

Bu durum şimdi iyi mi kötü mü analiz edelim
    Sanki hisseyi toplamak isteyenlerin işi kolaylaştı.
    Ben hissemi satıp poltk almak için 2 gün beklemek zorundayım. Peki bu arada almayı düşündüğüm fiyatta kalacağının garantisi var mı? Sanırım küçükleri tamamen aradan çıkarmak için tahtayı brüt takasa bilerek soktular

2. Bugün okuduğum bir makalede bankada sıra veren makinaların sırayı müşterilerin servetine göre verdiğini yazıyordu. Yani üç kuruşluk işi olanın erken gelmesi ve sıramatikten sıra alması önemli değilmiş, sonra gelen parası bol müşteriler hep öncelikliymiş.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

3.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Bugün okuduğum bir makalede bankada sıra veren makinaların sırayı müşterilerin servetine göre verdiğini yazıyordu. Yani üç kuruşluk işi olanın erken gelmesi ve sıramatikten sıra alması önemli değilmiş, sonra gelen parası bol müşteriler hep öncelikliymiş.
    doğru

bankaya girdiğimde numara aldım hemen sıram yandı 3-4 kişi vardı benden önce oturan

Hesapta poltk varsa bankaya telefon açın ayağımıza geliyorlarmış

5. Biz amele takımındanız, hangi banka kaale alacak bizi?
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bir şey sorayım
    Bir hissemi sattım hemen onun yerine poltk almaya kalktım.. Hesapta keş para olması zorunlu imiş alamadım.
    Peki poltk satsam sonra aynı gün tekrar poltk almak istesem alamayacak mıyım.

Bu durum şimdi iyi mi kötü mü analiz edelim
    Sanki hisseyi toplamak isteyenlerin işi kolaylaştı.
    Ben hissemi satıp poltk almak için 2 gün beklemek zorundayım. Peki bu arada almayı düşündüğüm fiyatta kalacağının garantisi var mı? Sanırım küçükleri tamamen aradan çıkarmak için tahtayı brüt takasa bilerek soktular
    Üstad dediğin gibiyse olay sanki parası çok olup lot toplayanlarin işine geliyor gibi duruyor bu brüt takas durumlari.

7. A1, Bu kadar malı niçin istiyorsun ?

Anladık ,Fiyatı düşürmek istemiyorsun.. Alırsan artık yeni fiyat bu kardeşim diyorsun..

Bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun, hangi oyunu kuruyorsun ?

Beklemeye devam...

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,112
     Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    A1, Bu kadar malı niçin istiyorsun ?

Anladık ,Fiyatı düşürmek istemiyorsun.. Alırsan artık yeni fiyat bu kardeşim diyorsun..

Bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun, hangi oyunu kuruyorsun ?

Beklemeye devam...

Batuhan
    Beklemeye devam...

A1 bu kadar mali bosa almiyor...

80 uzerinden her 20 TL de %10 vermek gibi bir strateji iyi olur mu acaba Batuhan?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 273/416 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •