Sayfa 73/416 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 577 - 584 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Teknoloji, piyasada geçerli olan telif
    oranları kullanılarak Politeknik tarafından Teknoloji Transfer Sözleşmeleri tahtında
    sağlanacaktır."

Bu cümle nedense hiç hoşuma gitmedi ,convetya ,kendisine ait politeknike, gene kendisine ait diğer şirketlerden parayla mı teknoloji transfer edecek yani ,yoksa ben mi öyle anladım?
    ben politeknik kendi ürünleri için telif alacak diye yorumladım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Teknoloji, piyasada geçerli olan telif
    oranları kullanılarak Politeknik tarafından Teknoloji Transfer Sözleşmeleri tahtında
    sağlanacaktır."

Bu cümle nedense hiç hoşuma gitmedi ,convetya ,kendisine ait politeknike, gene kendisine ait diğer şirketlerden parayla mı teknoloji transfer edecek yani ,yoksa ben mi öyle anladım?
    Buradan ben şunu anladım.
    Telif bedelleri ödenerek ürün çeşitliliği sağlanarak pazarda daha geniş pay almaya çalışılacak.
    Genellikle satış üzerinden yüzde verilmesi şeklinde bedel ödeniyor.
    Bu nedenle sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum .

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Politeknik yatırımcısı oldukça bilinçli ve araştırmacı bir profile sahip...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben politeknik kendi ürünleri için telif alacak diye yorumladım
    Tekrar okudum ,evet sizin yorumladığınız gibi de olma ihtimali var .Hatta daha yüksek bir ihtimal, ama genede net değil ,bir şekilde bunun net olarak öğrenmek lazım .Önemli buldum bu hususu, sizin şirketle irtibatınızın olduğunu sanıyorum, geçmiş yorumlarınızdan dolayı , bu konuya açıklık getirilmesi için şirkete sorup bizi de bilgilendirirseniz çok memnun olurum .Şimdiden teşekkürler..
    Syg.

Şirkette tanıdığım yok bende sizin gibi ky ım. Sadece gk tutanağı ve faaliyet raporlarını iyi incelerim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ceo'muz Sn Costa Genel Kurulda ne demiş bir bakarsak çok şey yazarız ama aşağıdaki kısmı özellikle metinden seçtim.
    "Mutlak ihracata dayalı bir
    strateji, Türkiye'den uzak bölgelerde kurulmuş olan rakiplere karşı kabul edilebilir pazar
    payının elde edilmesine izin vermeyecektir. Bu sebeple Alüminyum Yüzey Kaplama işindeki
    ileri gelişmeler, Coventya'nın tüm dünyada iyi bilinen küresel imalat ve lojistik üsleri
    üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu, bizim, pazara hakim olan mevcut oyuncular ile daha
    efektif bir biçimde rekabet edebilmemizi sağlayacaktır. Teknoloji, piyasada geçerli olan telif
    sağlanacaktır.
    "

Peki bu konuda bişeyler yapılıyor mu?

Yukarıdaki panjiva gönderisine göre Politeknik ürünleri Coventya dağıtım merkezlerine yollanmaya başlanmış. Belki bu bilançoya etkisi sınırlı olacak ama yatırım sonrası coventya dağıtım ağı ile politeknik gibi 30-40 milyon ciro yapan ufacık bir firma ne kadar büyür sizce?
    SN pit ayes ybtas ve mctas hakkında ne düşünüyorsunuz
    twitter/borsasihirbazi

7. Ben satıyom gidiyo

8. ziraat yatırıma 400 lot alış emri verdim 43.50 den alamıyoz ssözleşme imzalamanız gerekiyo dediler sinir oldum napacaz nedecez :?

Sayfa 73/416 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •