Sayfa 189/416 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Patronlar çok ketum... yatırımlar bitti mi?. yeni iş anlaşmaları var mı? Hiç bir bilgi verilmiyor.. Başka bir hisse olsa ballandıra ballandıra yatırımları şu kadar tamamladık..Yeni sipariş talebi aldık diye bas bas bağırır...Ama nedense yatırımcıyı bilgisiz bırakıp meraktan çatlatmakta üstlerine yok..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Özcan bey politeknik e baskı had safhada geçenlerde bir arkadaş bahsetti ortada dolanan serseri lotlardan sanırım spek bunları usul usul kaldırmadan topluyor. Borsa böyle cosarken eminim bazı arkadaşlar hazır karda varken satıp diğer kağıtlara gidiyordur. Bu da spegin işine gelir.
    Ben bu hisse de çok ky olduğunu zannetmiyorum..elinde olanlarda çok lot var..elinde az olanların sayısı çok değildir.. bu hisse A grubuna geçip çok iyi kârlar aciklamadiğı sürece yeni alıcıların geleceğini zannetmiyorum.. burda uzun vadeli bekleyenlerin hedefi de bu aslında..hisse 50 milyon kâr etsin..üç haneli rakamlara yürüsün.. yeni fonlar giriş yapsın..yukarı doğru istikrarlı yol alsın..

İlk çeyrek Bilançosunda beklediğim parlaklık yok. Oysa yatırım sonrası ilk bilançosu idi.
    Ben satışlarda ve karlılıkta sıçrama bekliyordum.
    Temettü haberi ile hisseyi tutmaya devam kararı verdim. Yoksa elim bir iki kez satış tuşuna gitti geldi yani.
    Bilançoda yurtdışı satış miktarı da beni tatmin etmedi. Oysa Coventya gibi bir şirketin yönetimi ele alması ile ve mevcut bağlantıları ile ihracatın artması bekleniyordu.
    Neyse temettüyü alalım da sonrasını yeniden değerlendiririz.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    İlk çeyrek Bilançosunda beklediğim parlaklık yok. Oysa yatırım sonrası ilk bilançosu idi.
    Ben satışlarda ve karlılıkta sıçrama bekliyordum.
    Temettü haberi ile hisseyi tutmaya devam kararı verdim. Yoksa elim bir iki kez satış tuşuna gitti geldi yani.
    Bilançoda yurtdışı satış miktarı da beni tatmin etmedi. Oysa Coventya gibi bir şirketin yönetimi ele alması ile ve mevcut bağlantıları ile ihracatın artması bekleniyordu.
    Neyse temettüyü alalım da sonrasını yeniden değerlendiririz.
    Tek ümidim , yapılan kapasite artırımı nedeniyle üretime bir süre ara verilmiş olabilme ihtimali..

5. Evet kapasite artışı yeni oldu en azından bir kaç çeyrek daha geçmeden satışlara etkisini anlayamayacağız. Ama tahminim politeknik in hitap ettiği sektör ve pazarlarda da daralma olmuş olabilir, enseyi de fazla karartmamak lazım. Biraz daha sabira ve zamana ihtiyacımız var ortaklar

6. hisse başı yaklaşık 2 lira temettü. yaklaşık yüzde 5-6. küçük bi şirket için iyi.

7. http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=30852

Burda bir paylaşım var...uzun vade yatırım la ilgili..okumaya değer..71.sayfada..esraya ait olan..

8.  Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=30852

Burda bir paylaşım var...uzun vade yatırım la ilgili..okumaya değer..71.sayfada..esraya ait olan..

Sayfa sayısı kişisel ayarlara bağlı olduğu için kastettiğiniz yazıyı bulamadım hocam.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saygılar...

Sayfa 189/416 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •