Sayfa 18/416 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 137 - 144 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,205
    Satin alinan nedir?
    6 Aylikta yuksek bir kar mi?
    Anahtar teslim bir tesis isi alinmasi mi?
    Degisen temettu miktari ve kasada birakilan para ile yapilacak yatirimlar neticesinde hizli buyume surecine girilmesi mi?
    Hepsi mi?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Yani diyorsunuz sayın Dudu: 'Kafamda deli sorular'
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Satin alinan nedir?
    6 Aylikta yuksek bir kar mi?
    Anahtar teslim bir tesis isi alinmasi mi?
    Degisen temettu miktari ve kasada birakilan para ile yapilacak yatirimlar neticesinde hizli buyume surecine girilmesi mi?
    Hepsi mi?

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Geçen ay ufak bir miktar almıştım 19,85'den bilanço açıklandığı anda. 136 lot ufak bir maldı ancak çok güzel bir yerden alınmıştı. Duramadık sattık ertesi günü. Nasıl parmak ısırtıyor.

Şirket iyi iş yaparsa, ortakları da şirketine güvenirse karşılığını görürler. Umarım hissedarları daha çok kazanır. Borsaya böyle başarılı bir arz olması bile bir gururdur. En azından tüm şirketlerin borsaya batmak için gelmediğini kanıtladı Poltk.

Yolu açık olsun
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Geçen ay ufak bir miktar almıştım 19,85'den bilanço açıklandığı anda. 136 lot ufak bir maldı ancak çok güzel bir yerden alınmıştı. Duramadık sattık ertesi günü. Nasıl parmak ısırtıyor.

Şirket iyi iş yaparsa, ortakları da şirketine güvenirse karşılığını görürler. Umarım hissedarları daha çok kazanır. Borsaya böyle başarılı bir arz olması bile bir gururdur. En azından tüm şirketlerin borsaya batmak için gelmediğini kanıtladı Poltk.

Yolu açık olsun
    warren buffet abd borsasında büyüme potansiyeli olan küçük şirketlere ortak olarak milyarlarca dolar kazandı. Poltk nın kurucularının cv lerine bakarsanız gerçekten bu işte duayen isimler olduğunu görürsünüz. Daha sonra halka arz izahnamesini okursanız halka arz sonrası gelecek paranın nereye harcanacağını kalem kalem yazmışlar ve bunları gerçekleştirerek şirketi ciddi bir noktaya getirdiler. Şimdiki beklentimiz ise coventyanın yaratacağı fark ile firmanın basamak atlaması. Bunlar olursa hisse fiyatı tabiki daha da artabilir. Kendi adıma ben firmanın halka arz paralarını harcadığı gibi dağıtılmayan temettü ile yatırım yapılacağına inanıyorum.
    Tüm ortaklara bol kazançlar. Gerçi sanırım sn Dudu, Coventya ve ben dışında pek fazla kişi değiliz ama
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    warren buffet abd borsasında büyüme potansiyeli olan küçük şirketlere ortak olarak milyarlarca dolar kazandı. Poltk nın kurucularının cv lerine bakarsanız gerçekten bu işte duayen isimler olduğunu görürsünüz. Daha sonra halka arz izahnamesini okursanız halka arz sonrası gelecek paranın nereye harcanacağını kalem kalem yazmışlar ve bunları gerçekleştirerek şirketi ciddi bir noktaya getirdiler. Şimdiki beklentimiz ise coventyanın yaratacağı fark ile firmanın basamak atlaması. Bunlar olursa hisse fiyatı tabiki daha da artabilir. Kendi adıma ben firmanın halka arz paralarını harcadığı gibi dağıtılmayan temettü ile yatırım yapılacağına inanıyorum.
    Tüm ortaklara bol kazançlar. Gerçi sanırım sn Dudu, Coventya ve ben dışında pek fazla kişi değiliz ama
    Aktif olmasam da buradayım... 16 civarından beri topluyorum 3-5... Bir arkadaşımla sohbet esnasında o tavsiye etmişti (Allah razı olsun). Uzun vadeli çocuklar için ne alabilirim diye sorunca söylemişti... Tabi bizim hedefimiz 2023-25 olarak belirlemiştik ama oralara kalmayacak gibi...

Alıntı Originally Posted by Ephesus Yazıyı Oku
    Aktif olmasam da buradayım... 16 civarından beri topluyorum 3-5... Bir arkadaşımla sohbet esnasında o tavsiye etmişti (Allah razı olsun). Uzun vadeli çocuklar için ne alabilirim diye sorunca söylemişti... Tabi bizim hedefimiz 2023-25 olarak belirlemiştik ama oralara kalmayacak gibi...
    Tebrikler... hisse senedine ortaklık olarak bakabilmek ayrı bir meziyettir. İnşallah coventya ile ortağı olduğumuz firma çok daha iyi yerlere gelir...
    Bol kazançlar
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,205
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Tebrikler... hisse senedine ortaklık olarak bakabilmek ayrı bir meziyettir. İnşallah coventya ile ortağı olduğumuz firma çok daha iyi yerlere gelir...
    Bol kazançlar
    Bu bakis acisini kazanamamis olanlar fazla tutamazlar zaten.
    Borsada esas para ise tabii ki uzun vadede kazanilir.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu bakis acisini kazanamamis olanlar fazla tutamazlar zaten.
    Borsada esas para ise tabii ki uzun vadede kazanilir.
    Syg,
    Dudu Mudurum.

Bu hisse ile ilgili bastan beri yazdiklarimiz ortada.

Tutamayanlar da biliyor zaten.

100.000 lik portfoyde tutmak icin cok pahali POLTK.

Bu durum sahane bir hisse oldugu gercegini degistirmiyor.

Parasi olan icin ideal.

Sayfa 18/416 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •