Sayfa 82/416 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 649 - 656 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by karonmenkul Yazıyı Oku
    44.00 altı benimdi vermediler
    dün 44 altı biraz verdim cogunu 44 üzeri verdim

2. Endeksin düzeltmesinde taş gibi durdu maşallah... Ek alım için fırsat bile vermedi...

Politeknik alanlar ve Politeknik alamayanlar....

Hala POLTK almayanlar, bu şirket te ne diyenler aşağıdaki dergideki röportajı tekrar okusunlar. (Sayfaları çevirmeyi unutmayın)
    Bir büyüme hikayesidir POLTK. Tutar tutmaz bilemeyiz. Yeni yatırımın devreye girmesini heyecanla bekliyorum.

https://chemmedia.s3.amazonaws.com/p...ndex.html#p=26

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Hala POLTK almayanlar, bu şirket te ne diyenler aşağıdaki dergideki röportajı tekrar okusunlar. (Sayfaları çevirmeyi unutmayın)
    Bir büyüme hikayesidir POLTK. Tutar tutmaz bilemeyiz. Yeni yatırımın devreye girmesini heyecanla bekliyorum.

https://chemmedia.s3.amazonaws.com/p...ndex.html#p=26
    Faydalı bir paylaşım teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş alıyoruz zirve fiyatlardan ama fiyat daha da yukarı gitmez oldu. Belki piyasanın genelindeki olumsuz havadan etkilendi. Düşmemesi de düşen endekste prim sayılır.
    Ancak çıkamayan hisse düşer diye de genel geçer bir kural var. Bir düzelte gelirse şahsen şaşırmam yani. Ancak düzeltme gelirse yine alış satış kademeleri arası çok geniş olacaktır. Yani aşağılardan alma imkanı vermeyebilir.
    Ben POLTK için düşündüğüm miktarın 4/5 ü ile alımlarımı bugün tamamladım. Geri Kalan 1/5 ile 40 altı ya da 50 ye yakın rakamlarda alırım artık. Bu seviyelerde artık yön belirsizleşti.
    Umarım güzel bir haberle hareketleniriz artık. En kötü ihtimalle 14 şubatta vergi dairesine verilecek bilançoyu göreceğiz.
    Yatırım kararı ve bilanço fiyatlandı ve hisse 30-35 bandından 42-46 bandında işlem görmeye başladı bir müddet buralarda seyreder diye düşünüyorum .Esas hareket ve beklenti genel kurul toplantısında alınacak kararlarla belli olacak, ordan neler çıkabilir onları konuşmak lazım diye düşünüyorum ....

Geçen seneki toplantıda bedelsiz verilmesi teklif edilmiş ama kabul olmamıştı .Bu senede büyük ihtimal gene bedelsiz verilmesi teklif edilecek o kesin ama kabul edilecekmi o belli değil .ben inşalah kabul edilir diye düşünüyorum ama sebebi elimdeki lotları artırmak için değil şirketin A gurubu hisse olabilmesi için istiyorum .yani bir nevi lig atlamak gibi görüyorum bunu....

Ama tabi yönetim bunu istemeye bilir ,erken bulabilir ,olsun ben beklerim eninde sonunda olacak çünkü ,ondan sonraki beklenti 2018 6 aylık bilanço olur ,eğer şubatta yapılacak yatırımlarla üretim artışı hemen sağlanabilirse 6 aylığa bir kısmı yansıyabilir ama esas tabi 2018 yıllık bilançoda göreceğiz yatırım artışının sonuçlarını ,ben üretim satış ve karlılıkta o bilançoda çok farklı pozitif yönde bir poli teknik bekliyorum bakalım hayırlısı ,bir başka beklentim ise şirketin kendisine ait gelecek büyüme beklentilerine de uygun büyüklük ve kapasitede üretim tesisi kurulması kararı alabileceğinede muhtemel görüyorum .yani nereye kadar kirada üretim yaparsınki ,bir yerde kendine ait yerin olsun istersin......

Sayfa 82/416 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •