Sayfa 451/782 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 6254 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Aklıma gelen senaryo şu,,,,,acaba şirket 1 e kadar geri alım,sonra bedelli mi yapar?
    %100 yapsa 600 milyon tl kaynak sağlar,,,akıllı şirket dediğin budur
    Badem bıyıklı dedin mi 10 dakika düşüneceksin dostum, bunlar adamın ayağından taytını dahi alırlar.

2. Bu kadar sevinmek bize yeter.)
    Kapanış için tahminler, ben 74 diyorum.))

Lenovo Z2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by unsala Yazıyı Oku
    Bu kadar sevinmek bize yeter.)
    Kapanış için tahminler, ben 74 diyorum.))

Lenovo Z2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok iyimser bir tahmin olmuş. Bunlar alıyorum derken diğer cepten verebilirler dikkat et.

4.  Alıntı Originally Posted by calıskancocuk Yazıyı Oku
    bu kagıt 68-69 dan alınır 72-73-74 satılır...ıyı bılanco gelmeden bi cacık olmaz....Zaten ısyatırım 0,74 kademesınden satısa gecıyor surekli....Bu kagıtta hamallık yaptırıyorlar surekli...REEL Kazanc yok...Bılanco duzelmedıkce alınmaz...0,80 kırılıncaya kadar al-sat kovalamak lazım...yatırım tavsıyesı deıldır...
    BENCE DE AL-SAT İÇİN İDEAL...Önceleri elimde yüklüce vardı,1 TL yi geçmesini bekler dururdum , o arada baktım bir dolu fırsat kaçıyor,az karla sattım ve MGROS,SAHOL,AKBNK gibi hisselerden ucuz bulduklarımı aldım.Onlar kar yaptığında SNGYO'yu yine düşükten yakalayıp al-sat yaptım.En son 68-69 loru görünce 2017 Kasımındaki hareketi yine yapar mı ki deyip yüklüce aldım ve bugün günün sürprizi oldu bana , 76 ve 75 den verdim , 1 hafta sürmeden %10 kazanmış oldum ve çok da sevindim Satıştan elime geçenle kısmen SAHOL aldım,bir tane daha seçeceğim,bakınıyorum...Belki SNGYO kopup gidecek,1 leri geçecek ama herhangi bir kağıtta çok kısa vadede defalarca %8-12 arası kazanmak daha cazip geliyor bana Diğer türlü,satmayıp da kağıt düşerse sinir oluyor insan Herkese bol şans !

5. Hepsi bu muydu ? Tavan bile olmadı. Buradan düşüş mü başlar yoksa her gün yavaş yavaş çıkar mı ? Bu 17 Mayıs programına ulaşmak mümkün müdür ?

6. 100 milyon tl. lik alacakmış bu da %10 a denk geliyor. şirketin 600 milyon lotu var. bilmem ki bir hareket getirir mi?

7. Bunun gibi ise yaramaz kâğıtta zaman harcamaya gerek yok.Bunlar daha kendi kağıdını toplamaktan aciz.Bunlar vermeyi bilmez.Hep bana hep bana.iyiki almamışım.

8. Pardon değer biçiyorum 50 kuruş.😄😄

Sayfa 451/782 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •