Sayfa 592/899 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Aynı durumdan bende muzdaribim spkya yazdım henüz cevap gelmedi ama olumsuz olacağını düşünüyorum.fakat çağrı fiyatı belli olunca fiyatta mardin gibi oralara gider zaten.sıkıntı yok yoksa bu kadar lotu karşılayamazlar.bizim 3 5 bin lotumuza bakmayın milyon lotlar var.
    Zaten çağrı fiyatına hisse çıkacaksa ,şurdan alan hakkı olan,yada şuzaman alan hakkı olmayan durumu kalkar ortadan.yanlışmıyım sn cancan?
    Hisse zatn çağrı fiyatına gelir isteyen satar zaten,

Am şu nuans önemli,aynen çimentolarda oldupu gibi,gelecek adil değerleme sonucu bu 4 şirket hak ettiği değerde değerlenşrse ve spk nın onay verceği ve kabul edeceği değişim oranları açıklanırsa ozaman kim neden cağrıdan hisse satarki zaten,çağrıdan hisse satmaya tenezzül edilmez şirket piyasadan da hisse almaz zaten,

Şişe,trakya,soda ve anacm zaten gelicek değerleme raporu sonucu ,ben adil ve ederinde değerleme gelir ümidindeyim,bu değerleme zaten çağrı fiyatlarınında üstünde olur ,çimentolada olduğu gibi,

En azından çağrı çağrı söylemler ve kafa karışıklığı ortadan kalkar ve değerlem sonucu değişim oranına kitleniriz,

Bu sefr elinde hşsse olan herkez zaten bu değişimden yararlanır,
    Değerli şişe alınır değerli trakya ,soda anacm verilir,alnds verende memnun olur

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    1 soda = 1 soda hadi yallah diyecek bu aymazlar.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

3. şişecama ait butun şirketlerde hep aynı muhabbet var herkes bir teselli arıyor herhalde..ama işin gerçeği sadece konuşuluyor birleşmenin zamanını bilen varmı ? herhalde yok bu zamanda olurmu olmaz.işte bize şimdi lazım öyle değilmi

4.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    şişecama ait butun şirketlerde hep aynı muhabbet var herkes bir teselli arıyor herhalde..ama işin gerçeği sadece konuşuluyor birleşmenin zamanını bilen varmı ? herhalde yok bu zamanda olurmu olmaz.işte bize şimdi lazım öyle değilmi
    tebliğ geregi 30 agustos kadar genel kurul yapması gerekiyor bu işler mevzuat geregi asıl olan vazgeçme olurmu ?

zaten pwc degerleme yaparken şirketlerin degerini tespit etti ortalama alma 1 gün sürmez 27 mart soda genel kurul bu iş olur +- yönde..

dün sadece 1 milyon şişe cam alımı yaptı İşbankası ayırdıgı fon 300 milyon tl geri alım için grup şirketleri adına...

Bildirim düştü koşun...

16/03/2020 tarihinde yayınlanan "II-23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği Taslağı", 30/01/2020'de T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Anadolu Cam Sanayii A.Ş., Trakya Cam Sanayii A.Ş., Soda Sanayii A.Ş., Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. ve Denizli Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından duyurusu yapılan önemli nitelikte işleme ilişkin süreçte de dikkate alınacak "Ayrılma Hakkı Fiyatı" ve "Ayrılma Hakkını Kullanma Hakkına Haiz Olacak Pay Sahiplerinin" belirlenmesine ilişkin düzenlemeleri içeren taslak Sermaye Piyasaları Kurulu tarafından görüş için kamuya açılmış bulunmaktadır.

Tebliğ'in Sermaye Piyasası Kurulu'nca son haline getirilmesi ve yürürlüğe konulmasının ardından gerekli görülmesi halinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6. Ben de onu soracaktım üstatlar kapa haber düşmüş neyin nesidir bu

7. https://youtu.be/jPb6j0JKm6o
    Bu güzel parça benden sodaya gelsin..bugünde artıda kapanmakta ayrıcalıktı diyelim..

8. Ayrılma hakkı için Garanti yatırım 25 Şubattan önce kâğıda sahip olma ve genel kurula katılma gerekiyor diye.Açıklama yapmış başka bir forumda okudum doğrumu acaba

Sayfa 592/899 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •