Sayfa 486/899 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. adil fiyat bence soda için çok iyi olacak

2. 1 e 1,15 mi verecek.
    Bende 6,34ortalama ile geldim.
    Bakalım nereye kadar gidecek.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    adil fiyat bence soda için çok iyi olacak
    Bu kadar hengamede, bu kadar kafa karışıklığının olduğu ve herkesin birbirine laf sokmaya çalıştığı bu günlerde şu mesajınız çok iyi geldi. Harika bir tespit, yürekten kutluyorum sizi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Değerlemeden önce yada sonra birşey değişmiyor zira değerleme 31.12.2019 tarihi baz alınarak olacak.
    İNA değerlemesi bahsediyorum. O dediğin ayrılma fiyatı. Kaldiki sanmıyorum ama ayrılma öncesi verirse ayrılmadan extra temettü almış olursun nasıl farketmez

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5. Neyse birlesme raporunu bir gorelim, aleyhimize somutlasirsa elbette hem burada hem twitter da orgutlenir beraber hareket ederiz. Benim sorunum yurtdisinda calisiyor olmam ama ortaklasa hareket edecegimiz arkadaslar olduktan sonra konsolosluk araciligi ile vekalet yollar, avukatlik ve mahkeme masraflarina katilirim.

Once bir durum netlessin, aleyhimize olursa siz o zaman gorun bakalim nasil birlikte hareket edecegimizi. Ilgilenen arkadaslar simdiden bana ozel mesaj yollayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ayrıntısını bilemem ama Kubilay bey en azından kendisi eyleme geçmiş bir şeyler yapmış. Bir de sağdan soldan link yapıştırıp milleti galeyana getirmeye çalışan tipler var.

Git kendin ver mahkemeye o zaman niye burda yazıyosun? Kendine yandaş arıyosun? Gerçekten mahkemeye veren insan gider verir, bu kadar basit. Forumlarda internette twiterde ağlamaz, mahkemeye verecem, asacam, kesecem demez.
    Kapitalizm böyle işte. İnsanın ruhuna bireyselliği işletir. Örgütlü toplum olmanının, hukukun dayanışmanın gücünü unutturur.Şu an kullandığınız forum bile ortak aklın kullanılması için araçtır. Aslında insanlık tarihi de sayısız örneklerle doludur. Söylesem faydası yok söylemesem gönül razı değil. Kusura bakmayın.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ayrıntısını bilemem ama Kubilay bey en azından kendisi eyleme geçmiş bir şeyler yapmış. Bir de sağdan soldan link yapıştırıp milleti galeyana getirmeye çalışan tipler var.

Git kendin ver mahkemeye o zaman niye burda yazıyosun? Kendine yandaş arıyosun? Gerçekten mahkemeye veren insan gider verir, bu kadar basit. Forumlarda internette twiterde ağlamaz, mahkemeye verecem, asacam, kesecem demez.
    Örgütlenmenin kötü olduğunu düşünmüyorum, ama mahkeme için yahut sağa sola şikayet için erken . Gidilmesi gerekirse herkes sosyal medyada yandaş arayıp birlik olmalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Örgütlenmenin kötü olduğunu düşünmüyorum, ama mahkeme için yahut sağa sola şikayet için erken . Gidilmesi gerekirse herkes sosyal medyada yandaş arayıp birlik olmalıdır.
    Magdur duruma dusersek, bence de birlik olup hareket etmeliyiz.

Ayrilma hakkini kullanmak icin genel kurula katilmak, olumsuz oy kullanmak ve bunu toplanti tutanagina isletmek sartmis.

Genel Kurul Tarihi 08.03.2019
    Genel Kurul Saati 10:00
    GK'na Katılım icin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 07.03.2019
    Adres icmeler Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No:44/A 34947 tuzla istanbul

Sayfa 486/899 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz