Sayfa 246/254 İlkİlk ... 146196236244245246247248 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hesap basit. Eda Özhan nin 39 milyon sermayede ki payi şuanda 7.94 milyon ile %20.9.

11.4 milyonluk sermaye artirimi sonucunda yeni sermaye 49.4 mln olacak. Eda Özhan ın payı 7.94+11.4= 19.88
    49.4 mln luk sermayede Eda Özhan ın payi 19.88 mln ile %40.24.

Geri %59.76 kalan paylar ise halka açik olacak.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Supersin eski dost bilgilerin icin tesekkur ederim.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Merhabalar.
    Hep tahsisli sermaye arttırımı konuşulmuş ama şirketin çapına göre çok acayip olan ypp etkisine hiç değinilmemiş.
    An itibariyle şirket sadece ypp’den 28,4 milyon kar yazıyor.
    En iyi çeyreğin son çeyrek olduğunu da hesaba katarsak
    Çeyreklik 40 milyon TL gibi absürt bir kar ortaya çıkabilir.
    Ve bu şirketin piyasa değeri sadece 266 milyon TL !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. Tarihi bir sene sonu bilançosuna doğru yürüyor şirket.
    Bakalım piyasa nasıl takdir edecek?

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

4.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Merhabalar.
    Hep tahsisli sermaye arttırımı konuşulmuş ama şirketin çapına göre çok acayip olan ypp etkisine hiç değinilmemiş.
    An itibariyle şirket sadece ypp’den 28,4 milyon kar yazıyor.
    En iyi çeyreğin son çeyrek olduğunu da hesaba katarsak
    Çeyreklik 40 milyon TL gibi absürt bir kar ortaya çıkabilir.
    Ve bu şirketin piyasa değeri sadece 266 milyon TL !!!

Sen diyorsan olur hocam. Selamlar, saygılar...

Ekstra olarak hisse satışından gelen fon ile bir kısım ticari borçlar kapatıldı. Buradan da finansal giderler azalacak ve net kara katkı sağlayacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Dünkü 6.94 TL Tabandan kağıda merhaba dedim,ilk günden % 5 zarar yazdı.. Bakalım cumaya kadar hangi yöne gidecek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Dünkü 6.94 TL Tabandan kağıda merhaba dedim,ilk günden % 5 zarar yazdı.. Bakalım cumaya kadar hangi yöne gidecek..
    Yahu patroniçenin huyunu biliyorsun neden bulaşırsınki,zaten bugün 6.47 devre kesti,bir önceki 6.60 düşüşünde tradelik almıştım 7 üstünden gönderdim,bugün ayni fiattan tekrar aldım baktım iş kel 6.50 altına düştüğü an yarısına stoploos uyguladım...Burada bu firmanın simsarları var dikkatli ol

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yahu patroniçenin huyunu biliyorsun neden bulaşırsınki,zaten bugün 6.47 devre kesti,bir önceki 6.60 düşüşünde tradelik almıştım 7 üstünden gönderdim,bugün ayni fiattan tekrar aldım baktım iş kel 6.50 altına düştüğü an yarısına stoploos uyguladım...Burada bu firmanın simsarları var dikkatli ol
    Baktım,Bu kağıt arada bir ,Katlar arası asansör gibi gidip geliyor..Binip ineyim dedim.. Dun baktım 7 TL den işlem görüyor..7.30-50 arasında satış yazıp,ekranı kapattım.. Babamın hastanede işleri vardı.. Akşam eve geldim, Portföy kıpkırmızı.. Zararına mal satmak pek tercih ettiğim şey degil..Varsin Megaplar dursun..Bi ara tekrar asansör yukarı çalışır..;--))
    Bugün de piyasa bozuldu.İbreyi Başka kağıtlara,( otokar,İsdemir,tav,) çevirdim.. Oralardan yomyeyi çıkarinca ,duruma göre bakarım artık..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
    Patroniçe ve kocası çok pis borsacı kazanç kapısı burası,yukarı gider gibi gösterip milleti mallandırıyor peşi malum kucağa veriyor,bunada SPK seyirci oluyor,zaten SPK'nın ne iş yaptığını bilen yok...7.50 gösteren hisse şu aralar yine 6 altına göz dikmiş gibi...ytd.

Sayfa 246/254 İlkİlk ... 146196236244245246247248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •