Sayfa 42/253 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 329 - 336 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Satscaksa ucuza satmaz bu arkadaşlar ..müşterisi hazırdır

2. Flamanin direği nokta nokta ..anladin sen onu

3. En az bilonçaya kadar burdayız nereni yırtarsan yırt bakalım o kadar lotu bu fiyatlardanmı satacan 2,10 dan çıkmışın 5 sene önce.ytd.

4. 1.2 Milyon lotu kime satacak sana bana değil ya. Önce müşteri bulacak güzel haberler gönderip gel gel yapacak ki müşteri gelsin. Yakında peşpeşe haberler bekliyorum ben yatıyım teşvik vs. Değilse bu durumda alıcı bulamaz.

5. Kimsecikler yok bilanço 2,5 milyon civarı kar bekliyorum ve fiyatıda 3 civarı bekliyorum beklemeye devam vade 3 ay hadi bakalım hayırlısı

6. Bu sektör süper teşvik kapsamında sektör ürünlerine de ithalat kısıtlaması getirildi. O yüzden diyorum yatırım ve teşvik haberi gelebilir diye. Bilançoya gelince burda bi arkadaş yazmıştı şirket rekor hacimle gidiyoruz dedi diye. 2015 te 2.1 milyon açıklamış bu yıl 3 civarı olur benim tahminim. Mart sonunda 4 milyon alacak tahsili var gerçekleşirse olumlu yansır. Şahsi düşüncelerimdir

7. 1 Milyon Lirayla tavan yapan bir hisse uzun vade taşıyanı çok. En ufak Bi iyi haber iki veya üç tavan yaptırır zaten YTD

8. En ufak bir hareket de çok gidecek ya sabır bakalım kimler dayanacak. Gözüm 1.5 i de olacak geçerse komple dalarım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 42/253 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •