Sayfa 56/254 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2026 madde; 441 - 448 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Üstad 9 milyon olsa dahi 13mlyn sermaye var. Borç sıfır. Şirket in arazisi donumu 1mlyn dan 8mlyn ediyor. Kar katlanmış neden bardagın boşunun boşunun boşu diye ısrar edersin. Üstelik karın geldiği hissenin acılış beklentisinin nadirende olsa yuksek olacagı gün!!!!

GT-I8262 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın tavan yakışır yaA. Çok bekledik.

3.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    şüpheli ticari alacakları çok fazla 9 milyon tl bu kadar şüpheli alacakla bu şirket zor gider bence göz altı pazarı riski devam ediyor alacaklarını tahsil edemediği sürece durumu kötü nakit olarak nakiti yok şirket içi boş gibi görünüyor

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    ticari alacakların 6.5 milyonluk kısmı ilişkili taraflardan, burada bir risk göremiyorum şahsen. Ayrıca kapasite artışı 10 şubat 2018 de tamamlanarak, üretim artışı devreye alınmış. bilanço beni şaşırttı şahsen. bakalım piyasa ne yapacak ? YTD

4. Hayırlı olsun herkese İnşallah iyi bi trend yakalarız. Tahsilat haberleri de gelir yakında. Makinalarda çalışmaya başlamış. 2 üzerine atalım kendimizi artık.

5. %99 kapasiteyle çalışmışlar %40 daha arttı kapasite uzun vade çok daha iyi olacak bu. B grubuna da geçebilir, yeni yatımlarda yapabilir herşeye gebe bu hisse.

6. Halaa baskı yapıyolar. Kimse farkında degil bu şirketin. .. başka kagıt olsatavan başlardı

7. acaba 10 kuruş temettü verir mi ne dersiniz

8. Verse 5 tavan çeker diyecem ama bizim ki yatay kapar gene

Sayfa 56/254 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •