Sayfa 7/254 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2027 madde; 49 - 56 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. ayhan beceriksizi bugün 1,47 test etmeye giden hisseyi zararla kapattırdı, 3 kuruş da kar edememiştir, kendi aldı kendi sattı.

2. Bu kağıdın teknikle falan işi yok, adam 1.15 ten alıyor 1.46 ya, oradan bir başlıyor vermeye 1.18 e kadar. Toplam kademe 0.31 + 0.28 = 0.59 kademe. Ama bugün tahtayı izlerken şunu anladım, bu kağıdın çok müdavimi var. Spek geliyor 4-5 kademe kaldırıyor, gerisini günlükçüler getiriyor. Tam bir kumar masası. Zaten c grubuna düşmesinden belli, yakında gözaltı pazarına iner.

3.  Alıntı Originally Posted by the beatles Yazıyı Oku
    ayhan beceriksizi bugün 1,47 test etmeye giden hisseyi zararla kapattırdı, 3 kuruş da kar edememiştir, kendi aldı kendi sattı.
    hisse de ayhan yok, artık speğimiz başkası, kim diye sormayın şimdilik bu kadar, maldaysanız arkanıza yaslanıp izleyin curcunayı....

4.  Alıntı Originally Posted by USTURA59 Yazıyı Oku
    hisse de ayhan yok, artık speğimiz başkası, kim diye sormayın şimdilik bu kadar, maldaysanız arkanıza yaslanıp izleyin curcunayı....
    5 tl leri tekrar gördürür mü?hedef daha mı büyük?

5.  Alıntı Originally Posted by OLABİLİRLİK Yazıyı Oku
    5 tl leri tekrar gördürür mü?hedef daha mı büyük?
    2,50ler sanırım.. olmalı..

6. 2. dalga yakında gelecek gibi, 1,18 ile pzosiyon alıp beklemeye başladık bakalım.

7. Bilanço fena değil ne dersiniz?

MEGAP Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1199250 Yıllık Değ%:327

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 7/254 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •