Sayfa 26/253 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 201 - 208 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    MEGAP sonunda farkedildi. Sosyal medyada herkes megap tan bahsediyor. Yarın herkes almak için birbiriyle yarışacak. Kaç tavan yapacak göreceğiz. Yanlış anlaşılmasın YTD.
    nerde yazıyorr. ben göremedim.

3. Twitter da fenomenler yazmış, yazılan hisseler hooop fırlıyor onbinlerce takipçi abanıyor. Tabi Megapta daha hareket başlamadı her zaman ki gibi

4.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Twitter da fenomenler yazmış, yazılan hisseler hooop fırlıyor onbinlerce takipçi abanıyor. Tabi Megapta daha hareket başlamadı her zaman ki gibi
    benim kurumum bu aydan sonra borsalarda staış bekliyor. benim bu hissee hedefim 2,00 tl. gerçi beklerim sıkıntım yok ama. hisse yükselince hemen satıyolar. biraz tutunamıyor. bu durum psikolojimi bozdu. oyuzden umutsuzum bu hissede hala

5. Bilançodan umutluyum. MEGAP Adı çıkmış, C grubu diye soğuk bakılıyor. İyi bir bilanço ile hisseye güven artacaktır.

6. Diğer hisseler çok şişti. Beğendiğim gideceğim bi kağıt yok. Megaptayım bekleyerek veya trade ederek. Bir yere gitmeyeceğim.

7.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Diğer hisseler çok şişti. Beğendiğim gideceğim bi kağıt yok. Megaptayım bekleyerek veya trade ederek. Bir yere gitmeyeceğim.
    aynen de bazı salak hisseler nerelere gitti bu yerinde sayıyor. ona sinir olıuyorum. sende maliyet ne?

8.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    aynen de bazı salak hisseler nerelere gitti bu yerinde sayıyor. ona sinir olıuyorum. sende maliyet ne?
    Son maliyet 1.17x lerde. Birçok kez trade ettik kar aldık, zararına verdiğimizde oldu tabi bunlar ayrı. Bereket versin genede iyi kazandık MEGAP tan nankörlük etmeyeyim.

Sayfa 26/253 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •