Sayfa 179/746 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. tam açıga satma havası var

2. yıllarca terör örgütüne üs vermiş,

binlerce askerimizi polisimizi vatandaşımızı katletmiş

her fırsatta türk ve türkiye düşmanlığı yapmış

yüzbinlerce sünni diye vatandaiını katletmiş

adam haklı hukuka saygılı biz haksız ve kuku çiğniyoruz öyle mi ?

terör örgütü + esad = türkiye dümanlığı

kusura bakmayın 2 kelam etmek istedim.

3.  Alıntı Originally Posted by Zoti Yazıyı Oku
    Uluslararası ilişkilerde buna savaş denmiyor... Biz uluslararası hukuka uydurmaya çalışıyoruz Adana mutabakatı ile... Yoksa şu an diğerleri gibi hukuku cigniyoruz...
    Esat bize cihatçıları gönderecek biz de susacak mıyız? Oradaki olay farklı, yandaş farklı okuyor muhalif farklı...

4. Amerika, dolayısıyla NATO muttefikimiz değil. Ruslar ABDnin emriyle Türkleri cezalandırmak zorunda.
    https://www.star.com.tr/yazar/turkiy...-yazi-1517328/

5. yarın koza ukarı açar sonra bistle birlikte yön aşağı diye düşünüyorum. Bugün 13.07 civarından alanlar cezalandırılacak. (kısa vade için 2-3 günlük öngörü) 28inde de yukselebilir... Altın ve dolarda yön yukarı
    Son düzenleme : yasemin5566; 24-02-2020 saat: 18:06.

6. spek ne zaman gereksiz yere ipeği yukeltse kozayı alıcılara geçiriyor. Bu da speğin aşırı miktarda ipeğe sahip olduğunu gösteriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    yıllarca terör örgütüne üs vermiş,

binlerce askerimizi polisimizi vatandaşımızı katletmiş

her fırsatta türk ve türkiye düşmanlığı yapmış

yüzbinlerce sünni diye vatandaiını katletmiş

adam haklı hukuka saygılı biz haksız ve kuku çiğniyoruz öyle mi ?

terör örgütü + esad = türkiye dümanlığı

kusura bakmayın 2 kelam etmek istedim.
    Uluslararası ilişkilerden bahsettik... Gerçekleri hepimiz biliyoruz... Ve maalesef her gün yaşıyoruz... Savaş kavramının karşılığı farklı... Bizim orada bulunmamızin uluslararası ilişkiler açısından bir karşılığı yok... Adana mutabakatı kullanılıyor... Onun için bilen bilmeyen yazmasın... Allah askeri korusun... Orada karsilanmasaydi bu göç yeni bir kuzey Irak vakıası yaşanırdı... Gerçekler ve hukuk örtüşmüyor... Anlatılmak istenen bu..

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    yarın koza ukarı açar sonra bistle birlikte yön aşağı diye düşünüyorum. Bugün 13.07 civarından alanlar cezalandırılacak. (kısa vade için 2-3 günlük öngörü)
    28inde de yukselebilir... Altın ve dolarda yön yukarı
    Insanları çelişki dolu yorumlarla yanıltmayın lütfen, yatırım tavsiyesi değildir bile yazmıyorsunuz ayrıca. Bir de buraya siyaset karıştırmayın yandaş basının saçma sapan sahibinin sesi makaleleri ile gaza gelip. Savaş demek daha çok insanımızın ölmesinden başka bir şey demek değildir.

Sayfa 179/746 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •