Sayfa 700/746 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    3 ocak tarihinde yazdık, inşallah şu Koza yatırımcıları hak ettiği değeri alır. İçerden değil ama dışarıdan ilginin kokusu bile çok şeye yeter. Şuan satılacak en iyi şirketler Kozal kozaa İpek. Banka falan satamaz.
    Önce talan düzeni de,
    Şimdi reklam yap.
    Olmamış.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sondaj sonuçları ne zaman açıklanacak acaba Ocak sonu geldi hala ses yok şu tarihte açıklayacağız diye kap atmak çok mu zor bakalım ne zaman açıklayacaklar
    2021 Şubat başı hisse 21 lirayı görmüş gram altın 400 TL civarında
    Şu an gram altın 794 TL ile yaklaşık 2 katına çıkmışken hisse fiyatı hala 21 TL civarında altın fiyatı 2 katına çıkmış ama hisse aynı fiyatlarda bu şirket üstüne yeni üretim yapılmaya başlanıyor yeni sondajlar var ama fiyata hiç yansımamış malesef.Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sondaj sonuçları ne zaman açıklanacak acaba Ocak sonu geldi hala ses yok şu tarihte açıklayacağız diye kap atmak çok mu zor bakalım ne zaman açıklayacaklar
    2021 Şubat başı hisse 21 lirayı görmüş gram altın 400 TL civarında
    Şu an gram altın 794 TL ile yaklaşık 2 katına çıkmışken hisse fiyatı hala 21 TL civarında altın fiyatı 2 katına çıkmış ama hisse aynı fiyatlarda bu şirket üstüne yeni üretim yapılmaya başlanıyor yeni sondajlar var ama fiyata hiç yansımamış malesef.Ytd
    Tahtayı yükseltmemek ve düşük fiyatlardan toplamak için aracı kurumlar kendi aralarında paslaşıyorlar. Hisse azıcık yükseldi mi hemen robot devreye giriyor. Yakında bir patlayacak ama pir patlayacak. O zaman kadar ne aldın aldın hesabı yapılıyor. Sürekli takip ediyorum. Farkındayım.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. Ons altın 1837 dolara çıktı anlık olarak.Ytd

5. TEB yatırım kar beklentileri bir önceki çeyrek 196 milyon kar varken son çeyrekte 430 milyon civarı kar bekliyorlar.Ytd

https://twitter.com/atillaucan3/stat...905497090?s=21

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Bilanço ne zaman yayınlanacak arkadaşlar bilgisi olan var mı?

7. Merhaba Ortaklar
    Eski yarimiz bize yamuk da yapsa şu kozalaklar...böyle saçma bir piyasada neden yürüdü açıkçası anlamadım
    Sadece XAUUSD olamaz bu sebep...bunların asıl derdi kasalardaki paralar ve sahiplik...umarım bir an önce kurtulur bu dertlerinden...
    Bu son iki günkü hareketin sebebi sizce ne?
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Merhaba Ortaklar
    Eski yarimiz bize yamuk da yapsa şu kozalaklar...böyle saçma bir piyasada neden yürüdü açıkçası anlamadım
    Sadece XAUUSD olamaz bu sebep...bunların asıl derdi kasalardaki paralar ve sahiplik...umarım bir an önce kurtulur bu dertlerinden...
    Bu son iki günkü hareketin sebebi sizce ne?
    YTD
    bana göre son zamanlarda bist30 larda olan bir durum oldu.. eğer bir hisse bist 30 hisseleri içinde o gün en çok düşenler arasında yer alıyorsa ertesi gün piyasa açıldığında piyasa yatay yada hafif dalgalı açılmış ise bir önceki günkü kaybını telafi edebilecek hareketler yapabiliyor. mesela bir gün önce şisecam kozaa lar en az getiri veren bist30 lar arasındaydılar..
    bugün ise piyasaya göre endeks düşerken biraz daha iyi hareket ettiler ve ayrıştılar..(kozaa şiseden daha iyiydi tabi) tabi bunun oluşumunda haber,bilanço, yatırım vs vs birçok değişken de sözkonusu olabilir ve her zaman böyle olacak diye bişi yok..

Sayfa 700/746 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •