Sayfa 703/746 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. İnanılmaz bir vurdumduymazlık var....
    Sondajların çoktan açıklanmış olması gerekirdi..5 ay demişlerdi çoktan geçti.
    Yatırımcı ilişkilerini sormak için arıyorum kimse yok...şeffaflık konusunda ciddi bir sıkıntı var...
    Firmada neler oluyor bitiyor bilemyoruz...
    YTD

2. Gözü yine toprağa bakıyor bugün.

3.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    İnanılmaz bir vurdumduymazlık var....
    Sondajların çoktan açıklanmış olması gerekirdi..5 ay demişlerdi çoktan geçti.
    Yatırımcı ilişkilerini sormak için arıyorum kimse yok...şeffaflık konusunda ciddi bir sıkıntı var...
    Firmada neler oluyor bitiyor bilemyoruz...
    YTD
    Kanadali ortagin web sitesinde musteri iliskilerine yazilabilir bu nasil bir is diye. Adam olan bir cevap verir. Adamlarin email adreslerine de yazilabilir bilgi almak icin. Sonucta ortak degilmi bunlar? Cevap vermekle yukumluler oyle veya boyle.

4. Ben yazdım zaten ama henüz yanıt yok

5. 1 Ocak tarihli mesajlara bakarsanız, Walk-in isimli arkadaş sormuş. Gelen cevabı da yazmış. KOZA şirketine sorun onların cevaplaması gerekir gibi bir cevap vermişler.
     Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Kanadali ortagin web sitesinde musteri iliskilerine yazilabilir bu nasil bir is diye. Adam olan bir cevap verir. Adamlarin email adreslerine de yazilabilir bilgi almak icin. Sonucta ortak degilmi bunlar? Cevap vermekle yukumluler oyle veya boyle.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kendiniz sormuşsunuz demek istiyorum.
     Alıntı Originally Posted by baybey Yazıyı Oku
    1 Ocak tarihli mesajlara bakarsanız, Walk-in isimli arkadaş sormuş. Gelen cevabı da yazmış. KOZA şirketine sorun onların cevaplaması gerekir gibi bir cevap vermişler.

7. Evet ben sormustum. Demek istedigim herkes sorarsa belki bir ivme olur.

8. Sondajlar konusunda ne yazık ki dönüş yok yatırımcı ilişkileri de ne yazık ki ulaşılmaz durumda
    Endeks düşerken endeksin 3 katı düşüyor endeks çıkarken ise 1/2 katı çıkıyor...
    Ben ne yaptım da bu eziyet, hakettim bilemiyorum..
    YTD

Sayfa 703/746 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •