Sayfa 13/43 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 341 madde; 97 - 104 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ne oldu buna hisse adı mı değişti

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.
    Evet, idealist danışmanlık a.ş. oldu. Çöp hisse 😬😬

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Evet, idealist danışmanlık a.ş. oldu. Çöp hisse ����
    Defter değeri 2.30 Tl. .Defter değerinin 8 katından işlem görüyor. Yuh artık.

4. Hisseyle ilgilenen yok. Çok güzel. Küçük yatırımcı da hissede yok galiba. Ederinin 10 Katından fazlasına işlem görüyor. Dün , maden bulmuş gibi %20 ye yakın pirim yaptırdılar. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Ky. nin katılmaması çok iyi. 3-4 Lira bandında biraz alım denenebilir. Bunun üstündeki bir fiyattan alanın, parası kaşınıyor demektir Bu günkü 23.88 TL. fiyattan alanlar, belki kısa vadede biraz kazanır gibi olabilir, ama sonra , donuna kadar alırlar. Cıp cıbıldak bırakırlar. Demedi demeyin. Bu hisse, bu fiyatıyla bir tuzak hissedir. Tuzağa düşmeyelim.Ava giden avlanır sözünü unutmamak gerekir. Doğru düzgün fiyatta , borcu az , gelecek vadeden birkaç hissede pozisyon alıp sabırla beklemek en doğru sıtratejidir.

5. Bu hisseden uzak durun asıl değeri bu fiyatlar değil bir kaç yerden duyduğuma göre tahta oluşturuyorlar bu hissede milletin eline yüksek fiyattan veriyorlar.Daha sağlam güvenilir kağıtlar seçin arkadaşlar.

6. İşte olan oldu kağıtta oyun var arkadaşlar milleti dolandırıyorlar.Sağda solda size tahta benim gibi çıkartacağım diyen kişilere güvenmeyin itibar etmeyin bunlar hepsi dolandırıcı.

7. kağıdı twitter da #borsa fenomeni diye bir adam pazarlıyor, alış için 25 tl verdi;4 gün içinde 45 olacak diyor..sayfasında ayetler hadisler paylaşıyor,güven veriyor,telefon numarası veriyor herkese değişik isim ve şehir isimleri veriyor..uyarıyorum sakın düşmeyin

Sayfa 13/43 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •