Sayfa 821/863 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by onur71 Yazıyı Oku
    Pamdemi felan bilmem. Bu piyasada bu endekste bundan ucuz bir hisse varsa spek söylesin almazsam adiyim. Bu ve bir de bir taahhüt şirketi. Bist 100 de bedavadan biraz pahalı. Haaa gelsin aşağı bekliyorum. Vermezse şeref216 dir spek
    Neye göre ucuz?

Bi hesaplama yapsana bakalım beraber, neymiş ucuzluğun kaynağı??

2. Bu rasyolarla halen bu fiyatta kalabiliyorsa geriye ek bir seçenek kalıyor şirketin hisse geri alımı yapması.Jants zamanında ömrümüzü yemişti şirket geri alımından sonra işler değişti.Bu çakallar endeksin düşüşünü çok iyi kullanıyor.Üç kuruşluk günlük hacimlerle al gülüm ver gülüm sürekli aşşağı çekiyorlar hisseyi.Bunu ancak geri alım engeller.Tabi bu benim görüşün beni bağlar.

3. Neye göre mi ucuz? Bilançoya baktım, son 4 çeyrek kara baktım, 2021 hasılata baktım, bir de bistteki diğer şirketlerin fk PD lerine baktım ucuz gördüm. Bu da sadece kişisel görüşüm olup beni bağlar. Yatırım danışmanlığı yapmıyorum. Sadece sesli düşünüyorum.

4. Teknik olarak ise 9.60 bandına bekliyorum. Haa orayı görür deler veya görmez ona göre de kendi kararımı verir işime bakarım

5.  Alıntı Originally Posted by onur71 Yazıyı Oku
    Neye göre mi ucuz? Bilançoya baktım, son 4 çeyrek kara baktım, 2021 hasılata baktım, bir de bistteki diğer şirketlerin fk PD lerine baktım ucuz gördüm. Bu da sadece kişisel görüşüm olup beni bağlar. Yatırım danışmanlığı yapmıyorum. Sadece sesli düşünüyorum.
    2017-2019 arası 2-3 TL arası fiyatlanırken 2020-2021'de 10-12 TL bandına atmış kendini. Saydığın hikayelerin hepsi fiyatlanmış zaten.

Yeni bir hikaye var mı???

6. Yeni bir hikaye mi? Klimasan harici hepsi hikaye. Vaktim var, beklentim de. 2020 son çeyrek kârı yaklaşık 42.3 milyon. 2021 6 aylık kâr 56.5 milyon. Toplam son 3 çeyrek 99 milyon. Bugün son 4 çeyrek kârı büyük ihtimalle gelecen çeyrek kârı ile fk PD nerelere düşer bilinmez. Haaa son çeyrekte katakulle eder zarar gösterirler o da şirketin insafına kalmış. Toplam varlıklar 2 milyarı geçmiş. Var mı bundan ucuzu. Yine diyorum. Kendi görüşümdur.ytd asla da asla

7. Yüklü lot ile de bekliyorum. Yatırım yaptım kumar oynamadım

Normalleşme başlasın klmsn hikayesini sayfa sayfa yayınlar kurumlar küresel ısınma market zincirleri güvenli gıda taşıma maliyetleri yükselirken soğuk depolama ihtiyacı dönüşüme ayak uyduramayan küçük şirketler....

Bir dost

Sayfa 821/863 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •